اخبار

بازدید صمیمانه دکتر فرید باقری مدیر عامل کارخانجات داروسازی اکسیر

اگر انشاالله از سویی تلاش مجاهدانه و حقیقا شبانه روزی و خستگی ناپذیر داشته باشید و از طرفی توسل و توکل به خداوند متعال را برای خودتان ذخیره کنید و سرمایه قرار بدهید قطعا پیروز خواهید شد.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
 
🔰با توجه به حساسیت بالای صنعت داروسازی و نیاز مداوم کشور به عرضه دارو به صورت مستمر و بی وقفه، کارخانجات داروسازی اکسیر در راستای تامین بخشی از این نیاز به صورت شبانه روزی در جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز در حال تولید دارو می باشد.
🔰دکتر فرید باقری در اولین ساعات کاری خود طی بازدیدی صمیمانه با حضور در کنار پرسنل زحمت کش شیفت شب در ساعت ۲ بامداد ضمن بازدید از خطوط تولید از تلاش های این عزیزان شخصا تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

دکتر فرید باقری مدیر عامل کارخانجات داروسازی اکسیر شد

آئین تودیع و معارفه در اکسیر
مورخ نهم اسفند ماه طی جلسه ای با حضور دکتر نادری علیزاده مدیر عامل تی پی کو و جمعی از مدیران شرکت داروسازی اکسیر دکتر فرید باقری به عنوان سرپرست جدید این شرکت معرفی و از تلاشهای مهندس محسن کردی تقدیر و تشکر بعمل آمد.
دکتر نادری علیزاده ضمن تشکر از کلیه مدیران و پرسنل این داروسازی به رشد داروسازی اکسیر در این چند سال اشاره کرده و انجام موفق پروژه های در حال انجام این شرکت را نمونه بارز تلاش های مدیران و پرسنل این شرکت دانسته و بر ادامه این روند تاکید نموند.
در ادامه مهندس محسن کردی با تشکر از کلیه همکاران خود در این شرکت از تلاشهای شبانه روزی آنها قدردانی کرده و جایگاه ممتاز شرکت داروسازی اکسیر را مدیون این تلاش ها دانستند.
دکتر فرید باقری طی سخنانی از حضور در شرکت داروسازی اکسیر ابراز خرسندی نموده و از همه مدیران خواستند مثل گذشته با تمام توان در خدمت رشد روز افزون این شرکت باشند.
دکتر محسن اسدبیگی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان وجود داروسازیی با استانداردهای بالا را در لرستان غنیمت شمرده و اقدام فوری صورت گرفته برای تولید داروهای مورد نیاز بخش درمان در طول پاندمی کرونا را ستودنی دانسته و در ادامه برای دکتر باقری و مجموعه اکسیر آرزوی موفقیت نمودند.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

شرکت داروسازی اکسیر موفق به ثبت رکورد جدید فروش شد

شرکت داروسازی اکسیر با ثبت فروش ۲۰۶۰ میلیارد تومانی طی ۱۱ ماه سال ۱۴۰۰ موفق به ثبت رکورد جدید فروش شد.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

تقدیر از مهندس محسن کردی مدیر عامل محترم شرکت داروسازی اکسیر به مناسبت روز مهندس

مورخ پنجم اسفند ماه اعضای شورای اسلامی کار کارخانجات داروسازی اکسیر به نمایندگی از سوی پرسنل این شرکت با حضور در دفتر کار ایشان با تقدیم لوح تقدیر از زحمات  شبانه روزی مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر تشکر و قدردانی به عمل آوردند.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

قهرمانی تیم بسته بندی بخش مایعات در مسابقات فوتبال دهه مبارک فجر کارخانجات داروسازی اکسیر

چهارشنبه مورخ چهارم اسفند ماه رقابت پایانی مسابقات فوتبال به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار و با قهرمانی تیم بسته بندی بخش مایعات به پایان رسید.
 این دوره از مسابقات که با رکورد حضور بالاترین تعداد تیم ها در ادوار گذشته با شرکت ۲۰ تیم در مدت زمانی سه هفته  و در پایان ساعات کاری برگزار می گردید شور و نشاط بالایی را در میان پرسنل به وجود آورده بود.
تیم های فاز جدید استریل و واحد اداری به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب نمودند.
مهندس محسن کردی مدیر عامل محترم شرکت داروسازی اکسیر ضمن تماشای بازی پایانی با اهدای جوایزی از تلاش همکاران و مجریان مسابقات تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

ادای احترام و نثار گل به یادمان شهید والامقام مهدی فطرس

 
در اولین روز از آخرین ماه سال بار دیگر عطر یاد و خاطر شهدا در اکسیر پیچید.
همزمان با سالگرد شهادت شهید مدافع حرم مهدی فطرس یادمان این شهید والا مقام در کارخانجات داروسازی اکسیر گل باران شد.
این مراسم پس از اقامه نماز ظهر و عصر با حضور مهندس محسن کردی و جمعی از مدیران و پرسنل شرکت داروسازی اکسیر برگزار گردید،حاضران به یاد شهید والامقام ضمن قرائت فاتحه با نثار گل به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام نمودند.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

سامانه خبری دفتر مرکزی حراست شستا

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

صوتی: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
نمابر: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
پیامک: ۰۹۲۰۳۲۰۲۳۰۰
پست الکترونیکیhinfo@ssic.com