اخبار

من با طبیعتم

شنبه مورخ ۱۵ خرداد ماه همزمان با روز جهانی محیط زیست جمعی از پرسنل شرکت داروسازی اکسیر با حضور در منطقه گردشگری سراب کرتول بروجرد به پاکسازی طبیعت پرداختند.

شایان ذکر است شرکت داروسازی اکسیر در سال ۱۳۹۹ پس از ارزیابی های سازمان حفاظت محیط زیست کشور به عنوان واحد صنعتی سبز در سطح ملی معرفی گردیده است.

روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

شرکت داروسازی اکسیر سومین شرکت برتر صادر کننده داروی ایران در سال ۱۳۹۹.

با انتشار لیست صادرات کنندگان برتر دارویی کشور از سوی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران در سال ۱۳۹۹،شرکت داروسازی اکسیر با صادرات به ۱۲ کشور دنیا در جایگاه سوم این لیست قرار گرفت.

شرکت داروسازی اکسیر با برنامه ریزی هدفمند در راستای ارتقا مستمر شاخص های کیفی، گسترش بازارهای صادراتی را در دستور کار خود قرار داده است.

روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

تی‌پی‌کو؛ بنگاه اقتصادی برتر و هلدینگ برتر بین تمام هلدینگ‌های شستا

 به نقل از روابط عمومی تی پی کو،عصر دیروز سوم خرداد ماه ۱۴۰۰، و طی مراسمی رسمی که در سالن فرهنگی ورزشی تلاش و از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می‌شد، دکتر پویا فرهت، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (تی‌پی‌کو) تندیس عملکرد بنگاه‌های اقتصادی برتر (جهش تولید و رشد بهره‌وری) با عنوان برترین هلدینگ هلدینگ‌های شستا را دریافت کرد.

شرکت داروسازی اکسیر، کارفرمای برتر ملی و استانی 

 

 بخشنامه قاطع شریعتمداری به مدیران وزارت کار مبنی بر پرهیز از هرگونه دخالت له یا علیه نامزد خاص در انتخابات پیش رو

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در بخشنامه ای به معاونین وزیر، روسا و مدیران سازمان‌ها ، صندوق‌ها ، بانک‌ها و موسسات وابسته ، مدیران کل مستقل حوزه ستادی و استان‌ها بر هرگونه دخالت له یا علیه نامزد خاص در انتخابات پیش رو (ریاست جمهوری و شوراها) تاکید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی در این بخشنامه آمده است:

انتخابات در جمهوری اسلامی ایران به تعبیر مقام معظم رهبری مدظله العالی "مظهر خداباوری، مردم باوری و خودباوری است."

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ضمن آنکه باید همه معاونت‌ها، دستگاه‌ها، صندوق ها و شرکت های تابعه وزارتخانه در چارچوب قانون و مقررات، همه مساعی خود را برای "گسترش مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات" به ویژه از طریق تمرکز بر خدمت‌رسانی کارآمدتر و اجرای دقیق و مأموریت های محوله و همچنین انعکاس صحیح و تبیین خلاقانه اقدامات و عملکردها انجام دهند ضروری است از هرگونه رفتار خارج از چارچوب و عرف که شائبه دخالت له یا علیه کاندیدای خاص داشته باشد پرهیز نمایند.

شریعتمداری در این بخشنامه به طور مشخص تاکید کرده است: همه کارکنان وزارتخانه‌ و دستگاه‌های تابعه به ویژه معاونین وزیر ،روسای سازمان‌ها ، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره صندوق ها، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه در جایگاه شخصیت حقوقی و در ساعات اداری حق حضور در ستادهای انتخاباتی را ندارند؛مگر اینکه در حالت مرخصی باشند.

همچنین تاکید شده است: هیچکدام از واحدهای تابعه در این وزارتخانه حق ندارند له یا علیه کاندیداهای انتخاباتی اقداماتی انجام دهند.

بنا بر تاکید شریعتمداری، امکانات لجستیکی، مالی و نیروی انسانی شرکت ها و ارکان در اختیار وزارتخانه نباید برای هیچ کاندیدای انتخاباتی هزینه شود.

در پایان این بخشنامه تصریح شده است:هر فردی در هر سمتی حتی از نزدیک‌ترین مدیران منتسب به اینجانب تقاضای کمک به هر کاندیدا یا ستاد انتخاباتی کند هم تقاضا کننده و هم اجابت کننده تقاضا هر دو بر کنار خواهند شد.

 داروسازی اکسیر کارفرمای برتر ملی شد.

پنجشنبه مورخ نهم اردیبهشت ماه همزمان با هفته کار و کارگر طی مراسمی در اداره کل سازمان تامین اجتماعی ،از استان لرستان تنها شرکت داروسازی اکسیر موفق به دریافت تندیس ملی کارفرمایی و کار آفرینی برتر کشور گردید .
در این مراسم تندیس کارفرمای برتر کشوری و استانی به مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر اهدا شد.
شرکت داروسازی اکسیر با اشتغال مستقیم حدود ۹۰۰نفر از بزرگترین مجموعه های کارآفرینی حوزه دارویی کشور به شمار می رود.

تقدیر اکسیر از مدافعان سلامت

پنجشنبه مورخ دوم اردیبهشت ۱۴۰۰
مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر با حضور در بیمارستان فوق تخصصی آیت الله بروجردی شهرستان بروجرد با تقدیم هدایایی از پرستاران و کادر درمانی این مرکز تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

بازدید و کنترل روند پیشرفت پروژه ها و اصلاحات کارخانجات داروسازی اکسیر در دومین روز سال تولید؛پشتیبانی ها،مانع زدایی ها

مورخ دوم فروردین ماه ۱۴۰۰ مهندس محسن کردی(مدیر عامل) از روند اجرای مهمترین پروژه ارتقا GMP داروسازی اکسیر بازدید کردند.
تعطیلات نوروز فرصتی طلایی فراهم کرده که شرکت داروسازی اکسیر با استفاده از آن و بدون ایجاد وقفه در تولید محصولات اقدام به اجرای پروژه های ارتقا GMP نموده و حاصل پروژه های انجام شده،دریافت هشت گواهینامه GMP از سازمان غذا و داروی ایران و دریافت گواهینامه GMP از وزارت بهداشت کشور اکراین بوده است.

 آخرین دستاورد سال ۹۹ در آخرین روز کاری سال
شرکت داروسازی اکسیر به عنوان صادر کننده برگزیده استان لرستان معرفی شد.

در مراسمی که در روز چهارشنبه مورخ ۲۷ اسفند ماه با حضور استاندار محترم لرستان در اتاق بازرگانی لرستان برگزارشد مهندس محسن کردی مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر تندیس و لوح تقدیر صادر کننده برگزیده لرستان را از استاندار لرستان دریافت کرد.
داروسازی اکسیر با صادرات به بیش از ۲۰ کشور دنیا در زمره ی برترین صادرکنندگان حوزه دارویی کشور و صادر کننده برتر محصول ساز هلدینگ دارویی تی پی کو میباشد.

تقدیر اعضای شورای اسلامی کار شرکت داروسازی اکسیر از مهندس محسن کردی(مدیر عامل)

مورخ ۱۶  اسفند ماه  ۱۳۹۹طی نشستی صمیمی اعضای شورای اسلامی کار شرکت داروسازی اکسیر ضمن تشریح فعالیت های صورت گرفته در سال ۱۳۹۹ از تلاش های شبانه روزی مهندس محسن کردی در راستای اعتلای سطح رفاه کارگران با اعطای لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
مدیریت عامل شرکت نیز از همراهی و همیاری اعضا محترم شورای اسلامی کار شرکت تشکر و قدردانی کردند.

سامانه خبری دفتر مرکزی حراست شستا

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

صوتی: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
نمابر: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
پیامک: ۰۹۲۰۳۲۰۲۳۰۰
پست الکترونیکیhinfo@ssic.com

لیست نهایی اسامی افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی شرکت داروسازی اکسیر - سال ۱۳۹۹