اخبار

بازدید و کنترل روند پیشرفت پروژه ها و اصلاحات کارخانجات داروسازی اکسیر در دومین روز سال تولید؛پشتیبانی ها،مانع زدایی ها

مورخ دوم فروردین ماه ۱۴۰۰ مهندس محسن کردی(مدیر عامل) از روند اجرای مهمترین پروژه ارتقا GMP داروسازی اکسیر بازدید کردند.
تعطیلات نوروز فرصتی طلایی فراهم کرده که شرکت داروسازی اکسیر با استفاده از آن و بدون ایجاد وقفه در تولید محصولات اقدام به اجرای پروژه های ارتقا GMP نموده و حاصل پروژه های انجام شده،دریافت هشت گواهینامه GMP از سازمان غذا و داروی ایران و دریافت گواهینامه GMP از وزارت بهداشت کشور اکراین بوده است.

 آخرین دستاورد سال ۹۹ در آخرین روز کاری سال
شرکت داروسازی اکسیر به عنوان صادر کننده برگزیده استان لرستان معرفی شد.

در مراسمی که در روز چهارشنبه مورخ ۲۷ اسفند ماه با حضور استاندار محترم لرستان در اتاق بازرگانی لرستان برگزارشد مهندس محسن کردی مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر تندیس و لوح تقدیر صادر کننده برگزیده لرستان را از استاندار لرستان دریافت کرد.
داروسازی اکسیر با صادرات به بیش از ۲۰ کشور دنیا در زمره ی برترین صادرکنندگان حوزه دارویی کشور و صادر کننده برتر محصول ساز هلدینگ دارویی تی پی کو میباشد.

تقدیر اعضای شورای اسلامی کار شرکت داروسازی اکسیر از مهندس محسن کردی(مدیر عامل)

مورخ ۱۶  اسفند ماه  ۱۳۹۹طی نشستی صمیمی اعضای شورای اسلامی کار شرکت داروسازی اکسیر ضمن تشریح فعالیت های صورت گرفته در سال ۱۳۹۹ از تلاش های شبانه روزی مهندس محسن کردی در راستای اعتلای سطح رفاه کارگران با اعطای لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
مدیریت عامل شرکت نیز از همراهی و همیاری اعضا محترم شورای اسلامی کار شرکت تشکر و قدردانی کردند.

بازدید نماینده محترم مردم شریف بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از کارخانجات داروسازی اکسیر

مورخ ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۹ سرکار خانم دکتر فاطمه مقصودی با حضور در کارخانجات داروسازی اکسیر ضمن ادای احترام به یادمان شهید مهدی فطرس از خطوط تولید و پروژه های در دست احداث این مجموعه دیدن فرمودند.
ایشان در دیداری صمیمی با پرسنل خطوط تولید ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی آنها لحظاتی را با گفتگو با این عزیزان سپری نمودند.

بازدید دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام از کارخانجات داروسازی اکسیر

شامگاه مورخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ کارخانجات داروسازی اکسیر میزبان سرلشگر پاسدار دکتر محسن رضایی و هیئت همراه بود.
دبیر مجمع تشخیص نظام در بدو ورود با حضور در کنار یادمان شهید والا مقام مهدی فطرس با نثار ، گل یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشته و پس از کاشت یک اصله نهال با حضور در بخش های داخلی کارخانجات داروسازی اکسیر از خطوط تولید این شرکت بازدید به عمل آوردند.

ایشان پس از اتمام بازدید طی مصاحبه ای با خبرگزاری صدا و سیما با ابراز خرسندی از حضور در این شرکت پیشرو ، گسترش هر چه بیشتر مجموعه هایی مانند داروسازی اکسیر را یک ضرورت دانسته و در ادامه افزودند حرکت به سمت تولید داروهای پیشرفته و داروهای گیاهی در منطقه لرستان می تواند نوید بخش رشد و توسعه پایدار سلامتی در جامعه باشد.

افتخاری دیگر در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹

در روز سه شنبه مورخ ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۹ و در مراسم بیست و دومین همایش ملی واحد های صنعتی،معدنی و خدماتی سبز که با حضور مقام عالی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جناب آقای دکتر سعید نمکی وجناب آقای عیسی کلانتری ریاست سازمان حفاظت محیط زیست کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردیدشرکت داروسازی اکسیر پس از حضور در فرآیند ارزیابی صورت گرفته به عنوان واحد صنعتی سبز ملی در سال ۱۳۹۹ انتخاب گردید.

روز پدر و مرد مبارک قهرمان

همزمان با زادروز مولود کعبه امام علی (ع) وروز پدر،مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر به اتفاق جمعی از مدیران و پرسنل اداری این شرکت با نثار گل به یادمان شهید والامقام مهدی فطرس یاد و خاطره همه پدران شهید و مردان جان برکف که با نثار جانشان در دفاع از کیان این سرزمین به مقام والای شهادت رسیدند را گرامی داشتند.

اهدای خون،اهدای زندگی

با توجه به نیاز مبرم بیماران به خون و فرآورده های آن همچنین کاهش شدید ذخایر خونی کشور به دلیل شیوع کرونا در مورخ ۵ اسفند ماه ۹۹ جمعی از پرسنل داروسازی اکسیر با اهدای خون خود به یاری بیماران نیازمند به خون شتافتند.
تیم سیار پایگاه انتقال خون بروجرد با حضور در محل کارخانه جات داروسازی اکسیر و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی نسبت به خون گیری اقدام نمودند.

خانواده اینستاگرامی اکسیر ۱۰ هزار نفری شد.

خانواده اینستاگرامی اکسیر ۱۰ هزار نفری شد.

جهش تولید و فروش در اکسیر محقق شد

ثبت رکورد فروش هزار میلیارد تومانی در شرکت داروسازی اکسیر

سامانه خبری دفتر مرکزی حراست شستا

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

صوتی: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
نمابر: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
پیامک: ۰۹۲۰۳۲۰۲۳۰۰
پست الکترونیکیhinfo@ssic.com

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی اکسیر

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی اکسیر ، مورخه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ در مجتمع فرهنگی ورزشی تلاش با مصوبات ذیل به پایان رسید:
 
تصویب افزایش سرمایه از ۴۵۰ میلیارد ریال به ۱.۱۲۵ میلیارد ریال
نحوه استفاده از حق تقدم خرید سهام
اصلاح ماده ۵ اساسنامه
اصلاح ماده ۴۰ اساسنامه
 
مشروح مصوبات صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده طی اطلاعیه ای در سایت codal.ir قابل رویت میباشد.

لیست نهایی اسامی افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی شرکت داروسازی اکسیر - سال ۱۳۹۹