اخبار

سامانه خبری دفتر مرکزی حراست شستا

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

صوتی: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
نمابر: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
پیامک: ۰۹۲۰۳۲۰۲۳۰۰
پست الکترونیکیhinfo@ssic.com

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی اکسیر

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی اکسیر ، مورخه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ در مجتمع فرهنگی ورزشی تلاش با مصوبات ذیل به پایان رسید:
 
تصویب افزایش سرمایه از ۴۵۰ میلیارد ریال به ۱.۱۲۵ میلیارد ریال
نحوه استفاده از حق تقدم خرید سهام
اصلاح ماده ۵ اساسنامه
اصلاح ماده ۴۰ اساسنامه
 
مشروح مصوبات صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده طی اطلاعیه ای در سایت codal.ir قابل رویت میباشد.

دریافت هشت گواهینامه GMP از سازمان غذا و دارو

ثمره تعهد، تمرکز و تلاش در حوزه کیفیت دریافت هشت گواهینامه GMP از سازمان غذا و دارو.

گزارش خبری از شرکت داروسازی اکسیر

گزارش خبری از شرکت داروسازی اکسیر توسط باشگاه خبرنگاران جوان

گزارش تولید ویال رمی فنتانیل

گزارش تولید ویال رمی فنتانیل
آبان ماه ۱۳۹۹- شرکت داروسازی اکسیر

اکسیر و فروش صد میلیارد تومانی

شرکت داروسازی اکسیر در آبانماه ۱۳۹۹ موفق به ثبت رکورد فروش صد میلیارد تومانی شد.

اخذ گواهینامه GMP
برای بخش های سفالوسپورین تزریقی و خوراکی از سازمان غذا و دارو توسط شرکت داروسازی اکسیر

شرکت داروسازی اکسیر موفق به اخذ گواهینامه GMP
برای بخش های سفالوسپورین تزریقی و خوراکی از سازمان
غذا و دارو گردید.

خودکفایی کشور در تولید ویال رمی فنتانیل با تولید آن در شرکت داروسازی اکسیر

چهارشنبه مورخ ۲۱ آبانماه ۹۹ ویال لئوفلیزه رمی فنتانیل با برند تجاری رپاکسیر در شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (تیپیکو) رونمایی شد.
رپاکسیر در دو دوز یک و دو میلی گرم برای اولین بار در ایران توسط شرکت داروسازی اکسیر تولید شده است ضمن اینکه مواد اولیه این محصول نیز توسط شرکت توفیق دارو تولید گردیده است.رمی فنتانیل از داروهای بسیار مهم در سبد داروهای بیهوشی به شمار می رود.
دکتر فرهت مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در آئین رونمایی از این محصول با تبریک به کلیه دست اندرکاران تولید این دارو،هم افزایی شرکتهای هلدینگ تیپیکو در جهت تولید این داروی مهم را موفقیتی بزرگ خواند و افزایش تعامل شرکت‌ها را از راهبردهای تعریف شده در شرکت‌های شستا معرفی نمود.
مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر نیز تولید داخلی داروهای استراتژیک را یک راهبرد در جهت خودکفایی و عدم نیاز به داروهای وارداتی دانست و در ادامه افزودند: همکاری نزدیک تولید کنندگان مواد اولیه و محصول نهایی داخل گروه تیپیکو نوید بخش بی نیازی از واردات دارو می باشد و تکیه بر دانش بومی و اعتماد به متخصصان جوان داخلی ضمن جلوگیری از خروج بی رویه ارز از کشور موجب قدرت هر چه بیشتر صنعت داروی کشور می شود.

گزارش شبکه خبر

انسولین های NPH ; Regular و 70/30 تولیدی شرکت داروسازی اکسیر به شکل های ویال و کارتریج با قلم چند بار مصرف در داروخانه سطح کشور در دسترس کلیه بیماران می باشد.

آموزش تزریق با قلم های انسولین (اکسی پن) تولید شرکت داروسازی اکسیر توسط جناب آقای دکتر رجب رئیس انجمن دیابت ایران.

گزارش وضعیت مالی هلدینگ‌های تابعه شستا

ویدئو محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا در اولین مجمع عمومی عادی سالانه شستا پس از بورسی شدن گزارشی از وضعیت مالی هلدینگ‌های تابعه شستا را اعلام کرد.

اعلام سود عملیاتی تلفیقی شرکت شستا

ویدئو محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا در اولین مجمع عمومی عادی سالانه شستا پس از بورسی شدن سود عملیاتی تلفیقی این شرکت را اعلام کرد. سود عملیاتی تلفیقی شستا با افزایش ۷۷ درصدی به قریب ۲۵ هزار میلیارد تومان رسید و سود خالص ۱۹۲۸۳ میلیارد تومانی در شرکت اصلی نیز محقق شد.

بازدید معاونت وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از کارخانجات داروسازی اکسیر

چهارشنبه مورخ ۲۳ مهر ماه کارخانجات داروسازی اکسیر میزبان دکتر میرزایی معاون امور اقتصاد و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،حاج عباس گودرزی نماینده مردم شریف بروجرد و اشترینان ، گودرزیان فرماندار بروجرد،مهندس صفی خانی مدیر کل سازمان صمت استان لرستان و جمعی از مدیران و مقامات استان لرستان و شهرستان بروجرد بود.

میهمانان در بدو ورود به کارخانجات داروسازی اکسیر با حضور در محل استقرار نماد شهید مدافع حرم مهدی فطرس به مقام این شهید بزرگوار ادای احترام کرده و سپس با حضور در خطوط تولید این شرکت از دستاوردهای داروسازی اکسیر بازدید به عمل آوردند.

پس از 2دهه با گامی دیگر در راستای شفافیت، محقق شد

محمد رضوانی‌فر: شستا گزارش مقبول حسابرسی دریافت کرد

به گزارش شستارسانه، محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در گفت‌وگو با بورس24 با بیان این‌که شستا با شفافیت بیشتر توانست بالاترین رتبه کیفیت گزارش مالی را دریافت کند، گفت: با توجه به گستردگی دامنه فعالیت، تنوع شرکت‌ها و هلدینگ‌های زیرمجموعه، سابقه طولانی فعالیت و حجم عملیات در شرکت چند رشته‌ای شستا دریافت گزارش مقبول در شرکت اصلی و تلفیق پس از 22سال محقق شد.
وی با اشاره به دستاوردهای شستا در حوزه‌های مختلف تصریح کرد: این دستاورد در کنار رشد سودآوری، بیانگر کیفیت سود و شفافیت عملکرد شرکت‌ها و هلدینگ‌های تابعه است.
مدیرعامل شستا به تعداد گزارش‌های مقبول در شرکت‌های زیرمجموعه هم اشاره کرد و افزود: تعداد گزارش‌های مقبول در شرکت‌های زیرمجموعه از 109 گزارش مقبول در سال 1397 به 143 گزارش مقبول در سال 1398 به رشد 30درصدی رسید.

ویدئو مروری بر عملکرد شرکت دارویی اکسیر از شرکت‌های تابعه شستا

محسن کُردی مدیرعامل شرکت دارویی اکسیر از شرکت‌های تابعه هلدینگ دارویی شستا رو‌ در‌ رو با مخاطبان از رشد سود خالص، رشد فروش، محصولات جدید دارویی و دستاوردهای کلیدی این شرکت می‌گوید.

لیست نهایی اسامی افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی شرکت داروسازی اکسیر - سال ۱۳۹۹