اخبار

اطلاعیه تمدید زمان شرکت درمناقصه

زمان آگهی مناقصه عمومی تأمین مواد اولیه دارویی شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین تمدید شد
بدینوسیله به‌ اطلاع می‌رساند آخرین مهلت ارسال قیمت‌های پیشنهادی (جهت تأمین مواد اولیه دارویی شرکت سرمایه گذاری دارویی) به ایمیل تأیید شده در متن اولیه آگهی تا ساعت 23 مورخ 1402/01/19 تمدید می‌گردد.
لینک آگهی تامین مواد اولیه دارویی شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین

پیام دکتر سامان غلامی مدیر عامل محترم کارخانجات داروسازی اکسیر به مناسبت نوروز

آنچه که در فرهنگ نوروز می بینیم تولد مجدد هستی بعد از مرگی سرد است، آنجا که بسیاری از فلاسفه و مکاتب غربی باهمه استدلالشان جلوی دروازه مرگ به زانو می‌نشینند طبیعت به ما راز آفرینش و و باز آفرینش را می آموزد.
بینش در هستی ما را به انس انسان با طبیعت بیشتر سوق می دهد همان ابتدایی که نطفه منعقد می شود و سپس روح در آن دمیده می شود، شروع به جمع آوری مواد لازم و شکل دهی به آنها می کند و با دمیده شدن حیات در آن دارای قدرت و اراده و شعوری می شود که خود می تواند در راستای قدرت و اراده ی پروردگار خود از محیط اطراف مواد لازم را برای جسمی مناسب با نحوه ی آفرینش خود، گزینش کند؛
و بعد که تصمیم به هجرت اولی میگردد، با انس به طبیعت است که استعدادهای خود را رشد می‌دهد اما نیازمند رشد بینشی است که فلسفه وجودی خود را درک کند چرا که بینش کم مایه و رقیق همواره برای بشر خطرناک بوده و او را به انحطاط می‌کشاند.
اگر حیات برای رشد فعال پیوسته تفکر نمی بود بشر هم تکامل نمی یافت.
پرودگار متعال را بسیار شاکریم که رشد و تکامل ما در مسیر تولید آن هم در صنعتی سلامت محور قرار داد که دست رنج ما با تلاش شما همکاران دلسوز و با پشتکار منجر به تسکین درد آلام مردم می گردد.
در این راستا در سالی که گذشت شرکت داروسازی اکسیر با تکیه بر بینش عمیق برگرفته از علم و اخلاق، در جهت جبران کمبودهای دارویی کشور و جلوگیری از هر بحران دارویی شبانه روز و به دور از هر گونه رفتار نمایش گونه که امروز به عنوان آفت جامعه شناخته می‌شود و به پشتوانه شما پرسنل عزیز قدم بی‌نظیری در کشور برداشت و سالی که گذشت را با سربلندی پشت سر نهاد. و مقصد شکوهمند دیگری را برای سال آینده بر پایه نیروهای انسانی خود به عنوان مهمترین و ارزشمندترین سرمایه شرکت و همچنین با توکل بر خداوند متعال ترسیم کرده است. 
برای همه شما عزیزان سالی سرشار از موفقیت، آرامش و خو گرفتن با عادت های متعالی آرزومندم.
در پناه خدای مهربان باشید.

آگهی مناقصه عمومی تامین مواد اولیه

شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین(تیپیکو) در نظر دارد مواد اولیه مورد نیاز شرکت های تابعه خود را از طریق مناقصه عمومی خریداری نماید. لذا از تولیدکنندگان و فروشندگان اقلام ذیل تقاضا میشود قیمت مواد اولیه را با تکمیل فرم QF -20230312 به همراه برگه آنالیز مربوطه تا پایان ساعت ۲۳ سه‌شنبه مورخ 15 / 01 / 140۲ به آدرس ایمیل tender@tpicopharma.com ارسال نمایید در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 23539111-021 تماس حاصل فرمایید . ضمنا علاوه بر منابع مذکور در لیست پیوست، قیمت های ارسالی از منابع دیگر هم در مناقصه بررسی خواهد گردید .
خرید مربوطه در صورت رقابتی بودن قیمت از منابع مورد تایید با ارائه مدارک نمایندگی معتبرانجام خواهد پذیرفت.
شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در رد یا قبول هرگونه پیشنهاد قیمت در مناقصه کنونی مختار است.
خواهشمند است از ارسال هر گونه رونوشت به غیر از ایمیل فوق الذکر (سایر ایمیل‌های شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین و شرکت‌های واسط) اکیداً خودداری فرمایید.
ارسال اسناد و مدارک مربوط به ثبت شرکت تامین کننده و آخرین تغییرات آن (اسناد مزبور باید به تایید سفارت در آن کشور یا سفارت مزبور در ایران رسیده باشند) به همراه فرم استعلام قیمت ضروری می باشد.

جهت دریافت فایل های مربوط به مناقصه از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

https://www.tpicoholding.com/web/guest/-13/-/asset_publisher/B2iKGH0v5QLA/content/---910/10184

 
 
 
 

برگزاری سمینار یک روزه کاربرد دکسمدتومیدین (مدونکس) در اهواز

به گزارش روابط عمومی کارخانجات داروسازی اکسیر
سمیناریک روزه کاربرد ویال دکسمدتومیدین( مدونکس) با حضور اساتید گروه بیهوشی و مراقبت های ویژه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حمایت کارخانجات داروسازی اکسیر برگزار شد.
در این سمینار اساتید دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز درباره کاربرد های ویژه محصول مدونکس در بیهوشی و مراقبت های ویژه سخنرانی کردند.
دکتر آخوند زاده مدیر گروه بیهوشی این دانشگاه ضمن تشکر از شرکت داروسازی اکسیر به عنوان اولین تولید کننده محصول دکسمدتومیدین با برند مدونکس در ایران،تولید داروهای کتامین و لابتالول توسط این شرکت را اقدامی مهم و استراتژیک در رفع نیازهای داخلی دانسته و افزودند:
امید است با توجه به وجود ظرفیت های بالای علمی و فنی در کارخانجات داروسازی اکسیر شاهد تولید سایر محصولات سبد داروهای بیهوشی در این کارخانجات باشیم.
 
 
 
 

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ایروان؛ تفاهم‌نامه همکاری ۳ شرکت تیپیکو با شرکت های داروسازی ارمنستانی امضا شد

به گزارش روابط عمومی کارخانجات داروسازی اکسیر، دکتر سیدصولت مرتضوی در صدر هیأتی بلندپایه به دعوت «نارک میکرتچیان» وزیر کار و امور اجتماعی جمهوری ارمنستان، یک‌شنبه، ۷ اسفندماه ۱۴۰۱ با استقبال مقامات ارشد سیاسی ارمنستان وارد فرودگاه ایروان شد. دیدار با برخی وزرا و مقامات سیاسی، فرهنگی و اقتصادی جمهوری ارمنستان و بازدید از مراکز اقتصادی و تجاری این کشور به منظور گفت‌‌وگو و تبادل‌نظر پیرامون گسترش همکاری‌های دوجانبه در قالب کمیسیون مشترک از جمله برنامه‌های وزیر کار جمهوری اسلامی ایران در این سفر بود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز هشتم اسفندماه با حضور در مرکز تجاری ایران در ارمنستان از غرفه شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین ( تیپیکو ) بازدید کرد.
دکتر منصور نکویی نیا مدیرعامل تیپیکو در این بازدید ایشان را همراهی و در خصوص برنامه ها و اهداف این هلدینگ و شرکت های تابعه در مرکز تجاری ایران در ارمنستان توضیحاتی ارائه داد. 
این هیات پس از بازدید، با حضور در سالن کنفرانس مرکز تجاری شاهد امضای تفاهم نامه همکاری سه شرکت تابعه تیپیکو با شرکت های داروسازی ارمنستانی بودند.
ابتدا دو تفاهم نامه توسط شرکت داروسازی اکسیر با شرکت داروسازی ناتارما ارمنستان در خصوص طراحی و اجرای یک کارخانه تولید محصولات تزریقی (آمپول) و همچنین تولید مشارکتی محصولات دارویی با همکاری دو شرکت به امضای دکتر سامان غلامی، مدیرعامل اکسیرو مدیرعامل داروسازی ناتارما رسید.
سپس قرارداد همکاری داروسازی زهراوی با شرکت گیگافارما جهت صادرات چند قلم از محصولات دارویی این شرکت به طرف ارمنستانی را دکتر فرهاد کیافر، مدیرعامل زهراوی و نماینده شرکت گیگافارما امضا کردند.
در پایان تفاهم نامه همکاری مشترک در خصوص تولید قراردادی در داروسازی کاسپین تامین با شرکت داروسازی ایروان به امضای مهندس روزبه رسولی، مدیرعامل کاسپین تامین و نماینده شرکت ایروان رسید.

اکسیر رو به تعالی

به گزارش روابط عمومی کارخانجات داروسازی اکسیر
کارخانجات داروسازی اکسیر با ثبت رقم فروش۲,۵۲۱,۱۰۸ میلیون ریال در بهمن ماه ۱۴۰۱  موفق به افزایش ۷۹/۷ درصدی رشد فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل شد.
 
 
 

سامانه خبری دفتر مرکزی حراست شستا

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

صوتی: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
نمابر: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
پیامک: ۰۹۲۰۳۲۰۲۳۰۰
پست الکترونیکیhinfo@ssic.com