اخبار

عبور از سقف بودجه ماهانه"در اکسیر"

به گزارش روابط عمومی کارخانجات داروسازی اکسیر
 
در بررسی عملکرد تحقق بودجه فروش در نه ماهه سال ۱۴۰۱ شرکت داروسازی اکسیر ضمن تحقق بودجه در کلیه ماه‌های این سال در ماه‌های آبان و آذر با ثبت در صدهای به ترتیب ۱۱۰ و ۱۰۹ موفق به عبور از سقف های تکلیفی شده و در مجموع این نه ماه رکورد فروش ۱۸,۸۸۰ میلیارد ریال را به ثبت رسانده است.
شایان ذکر است با توجه به شتاب رو به جلوی ارقام فروش طی دو ماه گذشته انتظار می رود این شرکت در ماه‌های پایانی سال شاهد شکستن رکوردهای فروش چند سال اخیر باشد.
 
 
 

نمودار فروش نه ماهه سال ۱۴۰۱

نمودار فروش نه ماهه سال ۱۴۰۱
کارخانجات داروسازی اکسیر
 
 

برگزاری مراسم یادبود به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در کارخانجات داروسازی اکسیر.

به گزارش روابط عمومی کارخانجات داروسازی اکسیر
 
سه شنبه مورخ سیزدهم دیماه پس از اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه این کارخانجات مراسمی به مناسبت سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
 
حجه الإسلام زهره ای سخنران مراسم ضمن تسلیت به مناسبت سالگرد شهادت سردار با ذکر صفات اخلاقی کم نظیر آن شهید بزرگوار،زندگی ایشان را سرشار از آموزه ها و نکات مهم اخلاقی و انسانی دانستند.
 
در پایان حاضران با نوای مداحی کربلایی علی رضایی در بزرگداشت این روز به عزاداری  پرداختند.
 

بازدید "دکترمجید منعمی" فرماندار بروجرد از کارخانجات داروسازی اکسیر

به گزارش روابط عمومی کارخانجات داروسازی اکسیر
 
سه شنبه مورخ بیست و نهم آذر ماه دکتر مجید منعمی فرماندار محترم شهرستان بروجرد به اتفاق تیم همراه از کارخانجات داروسازی اکسیر بازدید به عمل آوردند.
 
دکتر سامان غلامی مدیر عامل محترم کارخانجات داروسازی اکسیر ضمن خوش آمدگویی به ارائه گزارش عملکرد این شرکت در ماه‌های اخیر پرداخته و افزودند:
به یاری خداوند و کوشش همکاران شرکت اکسیر در همه عرصه های تامین مواد اولیه،تولید و نوآوری در ارائه محصولات جدید در وضعیت مناسبی قرار داشته و آمادگی دارد  با راه اندازی خطوط تولید جدید نقش پر رنگ تری در تامین نیازهای داروی کشور داشته باشد.
 
ایشان در ادامه با اشاره به ظرفیت های کم نظیر کارخانجات داروسازی اکسیر در تولید محصولات دانش بنیان به ضرورت شتاب گیری حرکت در مسیر تحقق تبدیل این ظرفیت به محصولات نوین تاکید نموده وآن را یک اصل اساسی در خط مشی مدیریتی این شرکت دانستند.
در ادامه فرماندار محترم بروجرد به اتفاق تیم همراه از سایت های تولیدی،انبارها و پروژه های در حال اجرای اکسیر بازدید به عمل آوردند.
 

بازدید حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی امام جمعه محترم بروجرد از کارخانجات داروسازی اکسیر.

 
به گزارش روابط عمومی کارخانجات داروسازی اکسیر
چهارشنبه نهم آذر ماه در سالروز ولادت فرخنده حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار،پرسنل داروسازی اکسیر نماز ظهر و عصر را به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی امام جمعه محترم بروجرد اقامه نمودند.
ایشان در سخنان پس از اقامه نماز از همگان خواستند بندگی خداوند را در اولویت و اهم امور خود قرار دهند.
حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی افزودند:
چنانچه با تمام وجود بندگی خداوند را پیشه کنید از گزند آسیب های ناشی از دنیا پرستی و حب مقام دنیوی در امان هستید.ایشان در ادامه افزودند:
طی روزهای گذشته با شنیدن اخبار توفیقات داروسازی اکسیر در رسانه ها بسیار خوشحال شده و از درگاه باری تعالی موفقیت هر چه بیشتر این مجموعه عظیم را خواستار شدند.
دکتر سامان غلامی مدیر عامل محترم کارخانجات داروسازی اکسیر در سخنانی ضمن خوش آمد گویی به ایشان موفقیت های صورت گرفته در اکسیر را ناشی از لطف خداوند و تلاش‌های شبانه روزی پرسنل متعهد این شرکت دانسته و بر لزوم ادامه این روند در مسیر بر طرف کردن نیازهای دارویی کشور تاکید نمودند.
 
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حسینی از سایت های تولید داروی کارخانجات داروسازی اکسیر بازدید به عمل آوردند.
 

کتامین برای اولین بار در کشور تولید و وارد بازار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر، دکتر منصور نکوئی‌نیا  مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در مورد برنامه‌ریزی برای تامین داروهای مورد نیاز داخل با استفاده از ظرفیت‌های بومی، اظهار کرد: خط تولید داروی بیهوشی کتامین در شرکت داروی اکسیر بروجرد راه اندازی شد. وی افزود: این خط تولیدی با پیگیری و تلاش متخصصان داخلی راه‌اندازی شده است و در حال حاضر ۲۰ هزار ویال از داروی تولیدی در مرحله نخست وارد بازار شده است، با تولید کتامین در داروسازی اکسیر، کشور از واردات این محصول بی‌نیاز گشته و از خروج ارز جلوگیری می شود. مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین با بیان اینکه ۲۰ هزار ویال دیگر از داروی کتامین ایرانی در حال حاضر تولید و آماده ارسال به مراکز بیمارستانی و درمانی است گفت: این دارو برای نخستین بار در ایران تولید و روانه بازار شده است و دانشمندان ایرانی این دارو را بومی سازی کردند. نکوئی‌نیا با بیان اینکه این شرکت توانایی تامین تمام محصول مورد نیاز کتامین برای نیاز داخل را دارد، تصریح کرد: این خط توانایی تولید یک و نیم میلیون ویال کتامین را داشته و محدودیتی در تولید این دارو وجود ندارد. نکوئی‌نیا با بیان اینکه تلاش ما تولید داروهای مورد نیاز داخلی است و در این راه تمام ظرفیت‌های موجود را به کار گرفته‌ایم، عنوان کرد: موفقیت‌های مهمی در حوزه تولید داروی مورد نیاز در شرکت‎های زیر مجموعه تیپیکو به دست آمده که به زودی به اطلاع مردم می‌رسانیم.
لازم بذکر است: کتامین جهت القا و حفظ بیهوشی عمومی در ستینگ‌های جراحی و بخش‌های مراقبت های ویژه دارد. کتامین دارای خصوصیات ضد درد نیز می باشد، بنابراین علاوه بر کاربرد اصلی آن به عنوان یک داروی القای بیهوشی، در کاهش دردهای حاد یا مزمن، متعاقب اعمال جراحی می تواند موثر واقع شود و نیاز و میزان استفاده از سایر داروهای ضد درد در بخش های مراقبت های ویژه پس از اعمال جراحی را نیز کاهش می دهد.

سامانه خبری دفتر مرکزی حراست شستا

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

صوتی: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
نمابر: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
پیامک: ۰۹۲۰۳۲۰۲۳۰۰
پست الکترونیکیhinfo@ssic.com