اخبار

کتامین برای اولین بار در کشور تولید و وارد بازار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر، دکتر منصور نکوئی‌نیا  مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در مورد برنامه‌ریزی برای تامین داروهای مورد نیاز داخل با استفاده از ظرفیت‌های بومی، اظهار کرد: خط تولید داروی بیهوشی کتامین در شرکت داروی اکسیر بروجرد راه اندازی شد. وی افزود: این خط تولیدی با پیگیری و تلاش متخصصان داخلی راه‌اندازی شده است و در حال حاضر ۲۰ هزار ویال از داروی تولیدی در مرحله نخست وارد بازار شده است، با تولید کتامین در داروسازی اکسیر، کشور از واردات این محصول بی‌نیاز گشته و از خروج ارز جلوگیری می شود. مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین با بیان اینکه ۲۰ هزار ویال دیگر از داروی کتامین ایرانی در حال حاضر تولید و آماده ارسال به مراکز بیمارستانی و درمانی است گفت: این دارو برای نخستین بار در ایران تولید و روانه بازار شده است و دانشمندان ایرانی این دارو را بومی سازی کردند. نکوئی‌نیا با بیان اینکه این شرکت توانایی تامین تمام محصول مورد نیاز کتامین برای نیاز داخل را دارد، تصریح کرد: این خط توانایی تولید یک و نیم میلیون ویال کتامین را داشته و محدودیتی در تولید این دارو وجود ندارد. نکوئی‌نیا با بیان اینکه تلاش ما تولید داروهای مورد نیاز داخلی است و در این راه تمام ظرفیت‌های موجود را به کار گرفته‌ایم، عنوان کرد: موفقیت‌های مهمی در حوزه تولید داروی مورد نیاز در شرکت‎های زیر مجموعه تیپیکو به دست آمده که به زودی به اطلاع مردم می‌رسانیم.
لازم بذکر است: کتامین جهت القا و حفظ بیهوشی عمومی در ستینگ‌های جراحی و بخش‌های مراقبت های ویژه دارد. کتامین دارای خصوصیات ضد درد نیز می باشد، بنابراین علاوه بر کاربرد اصلی آن به عنوان یک داروی القای بیهوشی، در کاهش دردهای حاد یا مزمن، متعاقب اعمال جراحی می تواند موثر واقع شود و نیاز و میزان استفاده از سایر داروهای ضد درد در بخش های مراقبت های ویژه پس از اعمال جراحی را نیز کاهش می دهد.

افزایش ظرفیت تولید سوسپانسیون  خوراکی در اکسیر

به گزارش روابط عمومی کارخانجات داروسازی اکسیر
 
دکتر محسن اسدبیگی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و تیم همراه در مورخ دوم آبان ماه با حضور در کارخانجات داروسازی اکسیر ضمن بازدید از این شرکت روند تولید آنتی بیوتیک ها را از نزدیک مورد بازدید قرار دادند.
 
دکتر سامان غلامی مدیر عامل کارخانجات داروسازی اکسیر ضمن همراهی ایشان و تیم همراه طی گزارشی ضمن اعلام افزایش ۶۵ درصدی تولید سوسپانسیون ها در این شرکت افزودند:
در جهت تامین نیاز بازار،اکسیر بدون در نظر گرفتن سود و با انجام راه کارهایی برای افزودن به ظرفیت تولید سوسپانسیون های خوراکی زیمکسیر( آزیترومایسین) و لوپراکس(سفیکسیم) و با تکیه بر همکاران پرتلاش خود تا رفع کمبود های سراسری این محصول به شکل شبانه روزی افزایش تولید این محصولات را ادامه خواهد داد.
ایشان در ادامه با اشاره به تولید بیش از ۹۹۴ هزار عددی محصولات مورد اشاره در سه ماهه اخیر افزودند:
تولید این محصولات از ۳۰۰ هزار عدد در هر ماه به بیش از ۵۰۰ هزار عدد افزایش می یابد.
 
دکتر محسن اسد بیگی ضمن تشکر از تلاش‌های صورت گرفته،ادامه روند تولید سوسپانسیونهای خوراکی  را تا رفع کامل نیاز بازار از اولویت نیاز ‌کشور دانسته و با اشاره به ظرفیت های کم نظیر داروسازی اکسیر این شرکت را از مهمترین کارخانجات استان لرستان بر شمرند.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

برگزاری مسابقات تیراندازی( ویژه آقایان) گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اکسیر

به گزارش روابط عمومی کارخانجات داروسازی اکسیر
 
در اولین روز آبان ماه و در ادامه برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس،این بار نوبت علاقمندان و ورزشکاران تیراندازی بود تا دقت در نشانه گیری خود را به رخ همکاران بکشند.
 
این دوره از رقابت ها با شرکت ۶۰ نفر از همکاران و داوری آقای احمد روان مرد دبیر هیئت تیراندازی بروجرد در سالن ورزشی اختصاصی کارخانجات داروسازی اکسیر برگزار و در پایان پس از بررسی نتایج آقایان رضا مهربان،رضا آدینه و فرزاد نیازی پور با امتیاز های ۱۵۰،۲۵۰ و ۱۳۰ به ترتیب عنوانهای اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
شایان ذکر است از نفرات برتر با تقدیم کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.
 

تیم والیبال اکسیر قهرمان مسابقات هفته دفاع مقدس و یادواره زنده یاد سعید گودرزی شد.

به گزارش روابط عمومی کارخانجات داروسازی اکسیر
 
تیم والیبال شرکت داروسازی اکسیر یکی از پر افتخار ترین تیم های این شرکت قهرمان مسابقات هفته دفاع مقدس بروجرد شد.
 
این مسابقات که در یادبود زنده یاد سعید گودرزی والیبالیست پیش کسوت این شهرستان برگزار گردید از تاریخ چهاردهم مهر ماه آغاز و هشت تیم حاضر در دو گروه به رقابت پرداختند.
جمعه بیست و دوم مهر ماه همزمان با سالروز ولادت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله دیدار پایانی بین تیم های والیبال اکسیر و  فرهنگیان برگزار شد.که در انتها تیم اکسیر با نتیجه ۳ بر ۱ مقابل حریف پیروز و قهرمان مسابقات شد.
در این دوره از مسابقات علاوه بر تیم های بروجردی تیم های از شهرستانهای دورود و ملایر نیز حضور داشتند.
 
رامین نورانی،محمد وزیری،امین یاری،امین عبدی،مهران مدیریان،حسن شهبازی،مسعود چگنی و علی بیداد کریمی اعضای تیم اکسیر جام قهرمانی را به کارخانجات داروسازی اکسیر آوردند.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

حضور شرکت داروسازی اکسیر در هفتمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما.

همین نمایشگاه بین المللی ایران فارما(دارو و صنایع وابسته) از مورخ ۱۸ لغایت ۲۰ مهر ماه در مصلای امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاریست.
 
 
شرکت داروسازی اکسیر همانند ادوار گذشته این نمایشگاه در غرفه جمعی هلدینگ شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین ( TPICO) در کنار سایر شرکت های این هلدینگ پذیرای بازدیدکنندگان گرامی ایست.
 
دکتر سامان غلامی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر در اولین روزهای سبکانداری این شرکت باحضوری در غرفه اکسیر رودرو  مشغول بحث و گفتگو با بازدیدکنندگان و مهمانان شدند.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

سرپرست جدید کارخانجات داروسازی اکسیر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر
 
شنبه مورخ ۱۶ مهر ماه سامان غلامی  حکم سرپرستی کارخانجات داروسازی اکسیر را از دستان منصور نکویی نیا مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین دریافت نمودند.
 
جلسه تودیع و معارفه در محل دفتر مرکزی اکسیر با حضور جمعی از مدیران تی پی کو و شرکت اکسیر برگزار شد.
 
منصور نکویی نیا طی سخنانی همدلی ،هماهنگی و همراهی همکاران را رمز موفقیت یک سیستم دانسته و رسالت اصلی مجموعه تی پی کو را خدمت رسانی به عزیزان بازنشسته تامین اجتماعی و تامین آینده آنها دانست. ایشان در ادامه افزودند:
تامین مواد اولیه مرغوب و تولید محصول نهایی با کیفیت از اصلی ترین وظایف ماست و از همه همکاران خواستند با جدیت تمام در این راستا حرکت نمایند.
منصور نکویی نیا سیاست کلی هلدینگ را تولید محصولات صادرات محور با تکیه بر تکنولوژی نوین و دانش بنیان دانستند.ایشان در ادامه با تشکر از تلاش‌های فرید باقری سرپرست پیشین داروسازی اکسیر توفیق روزافزون در پست جدید را برای ایشان آرزو کردند.
در ادامه سامان غلامی طی سخنانی اکسیر را نگین درخشان استان لرستان دانستند.واولین وظیفه خود  و همه همکاران را حفظ جایگاه کنونی اکسیر و در ادامه ارتقا این جایگاه برشمردند. ایشان در ادامه افزودند ارتقا در سایه نوآوری در همه واحدها محقق گشته و ضمن اشاره به ضرورت حفظ سرمایه های انسانی از منصور نکویی نیا برای اعتمادشان تشکر نمودند.
در پایان جلسه با تقدیم هدایایی از تلاش‌های سرپرست پیشن تقدیر و حکم سرپرستی به سرپرست جدید اعطا شد.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

بازدید صمیمانه دکتر فرید باقری مدیر عامل کارخانجات داروسازی اکسیر

اگر انشاالله از سویی تلاش مجاهدانه و حقیقا شبانه روزی و خستگی ناپذیر داشته باشید و از طرفی توسل و توکل به خداوند متعال را برای خودتان ذخیره کنید و سرمایه قرار بدهید قطعا پیروز خواهید شد.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
 
🔰با توجه به حساسیت بالای صنعت داروسازی و نیاز مداوم کشور به عرضه دارو به صورت مستمر و بی وقفه، کارخانجات داروسازی اکسیر در راستای تامین بخشی از این نیاز به صورت شبانه روزی در جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز در حال تولید دارو می باشد.
🔰دکتر فرید باقری در اولین ساعات کاری خود طی بازدیدی صمیمانه با حضور در کنار پرسنل زحمت کش شیفت شب در ساعت ۲ بامداد ضمن بازدید از خطوط تولید از تلاش های این عزیزان شخصا تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
 
روابط عمومی شرکت داروسازی اکسیر

سامانه خبری دفتر مرکزی حراست شستا

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

صوتی: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
نمابر: ۰۲۱۸۸۷۷۴۳۱۰
پیامک: ۰۹۲۰۳۲۰۲۳۰۰
پست الکترونیکیhinfo@ssic.com