خط مشی

بسمه تعالی


خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه شرکت داروسازی اکسیر

شرکت داروسازی اکسیر به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده محصولات دارویی در سطح کشور با انتخاب استانداردهای ISO 14001: 2015, ISO 9001: 2015 و OHSAS 18001: 2007 تحت عنوان سیستم مدیریت یکپارچه، رئوس خط مشی خود را به شرح ذیل اعلام می نماید:

 1. اعتقاد راسخ به ارزش والای نیروی انسانی کارآمد به عنوان موثرترین عامل در ارتقاء کیفیت و نوآوری، با تاکید بر آموزش مستمر به منظور افزایش مهارت، کارآیی و اثر بخشی و فراهم نمودن زمینه مشارکت تمامی کارکنان در ایده پردازی و ایده پروری از طریق نظام پیشنهادها
 2. تلاش بابت ارائه راه حل های نوآورانه دارویی، درمانی و بهداشتی با کیفیت مطلوب مبتنی بر استانداردهای جهانی
 3. تعهد به اجرای مقررات GMP با در نظر گرفتن دستورالعمل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و PICS
 4. برنامه ریزی به منظور افزایش مستمر بهره وری
 5. اعتقاد به رعایت اصل بهبود مستمر در کلیه فرآیندها
 6. تلاش در جهت شناخت نیاز های بیماران و انتظارات مشترین و تامین رضایت آنها
 7. برنامه ریزی به منظور افزایش مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت یکپارچه
 8. احترام به ملاحظات زیست محیطی و صرفه جویی در مصرف منابع انرژی، در کلیه فعالیت های سازمان، با بکارگیری فناوری پیشرفته روز دنیا و با رعایت قوانین و الزامات سازمان حفاظت محیط زیست.
 9. توجه دائم به فعالیت های تحقیق و توسعه در جهت طراحی و ارائه محصولات جدید ئ خدمات نوآورانه
 10. برنامه ریزی در جهت توسعه صادرات پایدار و هدفمند با حضور به موقع و مستمر در بازارهای جهانی
 11. تعهد به پیشگیری از مصدومیت و جلوگیری از آسیب ها و بیماری های شغلی و حفظ سلامت، ایمنی و بهداشت کارکنا با شناسایی و حذف عوامل خطرساز و رعایت قوانین سازمان های ذیربط از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

یادآور میشود ازآنجایی که برقراری، حفظ و استمرار این سیستم نیازمند مشارکت جدی تمامی کارکنان را می طلبد لذا از کلیه همکاران درخواست می نمایم که اصول فوق الذکر را مطالعه و به صورت دقیق در برنامه کاری خود قرار دهند. همچنین نماینده اینجانب در سیستم یکپارچه، مسئولیت نظارت بر اجرای مستندات، بهینه سازی آنها و ارائه گزارش های لازم را بر عهده خواهد داشت.