اخبار

ویدئو؛ تی‌پی‌کو

مستند به گزارش مدیرعامل
شستارسانه، کانال ارتباطی شستا با مخاطبان خود، صبح امروز ویدئویی از صحبت‌های دکتر پویا فرهت، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارویی ‌تامین (تی‌پی‌کو) انتشار داد که حاوی آخرین آمار و اطلاعات از این مجموعه مهم داروسازی کشور است.

نخستین رویداد تی‌پی‌نو:

تی‌پی‌نو رویدادی بی‌سابقه است که توسط شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین (تی‌پی‌کو) به منظور جذب ایده‌های ناب در صنعت داروسازی کشور برگزار می‌شود.

سایت رسمی «نخستین رویداد بازار ایده و نوآوری تی‌پی‌نو» آماده ثبت ایده‌ها است.

ایده‌ها در ۱۲ محور زیر قابلیت شرکت در رویداد را دارند:

فارماسیوتیکس و دارورسانی،
فارماکولوژی و مولکول‌های جدید،
نانوتکنولوژی دارویی،‌
بایوتکنولوژی دارویی،
شیمی دارویی، سنتز و آنالیز،
فارماکوگنوزی،
زنجیره تامین دارو،
فناوری اطلاعات،
بازاریابی،
تحقیقات بالینی،
مدیریت کیفیت و کنترل دارو،
ماشین‌آلات و تجهیزات

برای عضویت و ثبت کلیک کنید

tpinno.ir

برپایی مراسم عزای آقا اباعبدالله الحسین(ع) و شهیدان دشت کربلا در شرکت داروسازی اکسیر با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی

ما ملت امام حسینیم
برپایی مراسم عزای آقا اباعبدالله الحسین(ع) و شهیدان دشت کربلا در شرکت داروسازی اکسیر با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی
پنجشنبه مورخ ششم شهریور مدیران و پرسنل داروسازی اکسیر با قلب هایی پر از اندوه به عزاداری سید و سالار شهیدان و یاران با وفایشان پرداختند. این مراسم پر فیض اول وقت و قبل از شروع کار روزانه در محوطه باز مقابل سالن های تولید انجام و با مداحی  آقایان رضایی و طباطبایی همراه بود.

شهیده راه سلامت زهرا شیرویه مسول بخش کرونا یک بیمارستان آیت الله بروجردی آسمانی شد.

انا الله و انا الیه راجعون

شهیده راه سلامت زهرا شیرویه مسول بخش کرونا یک بیمارستان آیت الله بروجردی آسمانی شد.

با قلبی سرشار از اندوه
شهادت سرکار خانم زهرا شیرویه اولین شهیده راه سلامت لرستان را به خانواده داغدار جامعه بزرگ پرستاری و پزشکی،مردم شریف استان لرستان و همشهریان عزیز بروجردی و کلیه کارکنان حوزه سلامت تسلیت عرض می نماییم.
برای آن شهیده علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسالت داریم.

تبلور عشق و نوع دوستی در کمک مومنانه

در تاریخ ۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۹ پرسنل شرکت داروسازی اکسیر برای بار دوم به اندازه وسعشان و به نیت قربه الی الله سهمی داشتند از خوان کرم که با عنوان کمک مومنانه گسترده شده است تا با این کمک ها اندکی از رنج ها و مشکلات هموطنان نیازمند شان کاسته شود.

تقدیر از برترین پیشنهاد دهندگان دفتر مرکزی داروسازی اکسیر

مورخ هشتم مرداد ماه از برترین پیشنهاد دهندگان دفتر مرکزی داروسازی اکسیر تقدیر به عمل آمد.
 
محمد مقدسی مدیر محترم منابع انسانی شرکت داروسازی اکسیر با اشاره به رویکرد جدی این شرکت در زمینه تشویق مشارکت هر چه بیشتر سرمایه های انسانی برای ارائه پیشنهاد در جهت اعتلای ساز وکار این شرکت،ضمن تقدیر از کلیه همکارانی که در طول سال گذشته با ارائه پیشنهاد موجب ارتقاء سطح کیفی محیط کاری خود شده اند از برترین پیشنهاد دهندگان مستقر در دفتر مرکزی اکسیر تقدیر به عمل آوردند.
 
پیشنهاد دهندگان برتر لوح تقدیر خود را از دست مهندس تبریزی مدیر محترم بازرگانی  شرکت داروسازی اکسیردریافت نمودند.

ابراز خرسندی دکتر علیرضایی از پروژه های زیست محیطی اکسیر

شنبه مورخ چهارم مرداد ماه مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر میزبان سرکار خانم دکتر علیرضایی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست بروجرد بود. ایشان ضمن خیر مقدم به مهمانان موضوع حفاظت از محیط زیست را از اولویت های اصلی اکسیر عنوان نموده و از اجرای چندین پروژه ی زیست محیطی در این شرکت خبر دادند.
در ادامه دکتر علیرضایی ضمن بازدید از پروژه های زیست محیطی و اقدامات صورت گرفته در رابطه با مدیریت پسماند و تفکیک آنها با اعلام خرسندی از اقدامات صورت گرفته بر ضرورت رعایت الزامات زیست محیطی در بخش های گوناگون صنعت تاکید نمودند.

تماد و اکسیر در مسیر گسترش هر چه بیشتر همکاری های دو جانبه

مورخ سی تیر ماه مهندس محسن کردی مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر میزبان مهندس علیپور مدیر عامل شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) بود.
تماد که یکی از مجموعه شرکتهای تامین کننده مواد اولیه محصولات اکسیر به شمار می رود با تکیه بر دانش و توان داخلی درصدد است سهم بزرگتری از بازار رو به رشد تامین مواد اولیه کشور را از آن خود کند و در این بین همکاری با شرکت داروسازی اکسیر می تواند در سال جهش تولید موجب اتفاقات مبارک در آینده نزدیک باشد.
نزدیکی و همکاری هر چه بیشتر میان شرکت های بزرگترین هلدینگ داروی کشور (تیپیکو) می تواند نتایج درخشانی در تامین نیاز های داروی کشور داشته باشد.

لیست نهایی اسامی افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی شرکت داروسازی اکسیر - سال ۱۳۹۹

 

روزهای پر نشاط استخدام در اکسیر

پیرو برگزاری آزمون استخدامی مصاحبه نهایی افراد برتر آزمون جهت مشخص شدن لیست نهایی با مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر برگزار شد.

پذیرفته شدگان نهایی پس از گذراندن دوره های آموزشی و آشنایی کامل با شرکت مشغول به کار خواهند شد.

ضمن عرض خسته نباشید به کلیه همکاران عزیز که با تلاش وصف ناشدنی موفق به برگزاری این رویداد بزرگ شدند، برای کلیه پذیرفته شدگان توفیق روز افزون را از درگاه خداوندمنان مسئلت داریم.

اطلاعیه مهم شرکت داروسازی اکسیر

برگزاری مجمع سالیانه شرکت داروسازی اکسیر با نتایجی درخشان.

منتشر شده در روزنامه ایران
مورخ ۱۷ تیر ماه ۹۹

نشان طلایی عشق،غیرت و کار جهادی بر صورت مدیرعامل بزرگترین شرکت سرمایه گزاری کشور(شستا)


دکتر رضوانی فر صدها متر زیر زمین در کنار کارگران زحمت کش معدن زغال سنگ طبس- تیرماه ۹۹

اکسیر میزبان سرکار خانم فاطمه مقصودی، آقایان مهندس محمدرضا صفی خانی و علی آشتاب

مورخ چهاردهم تیرماه داروسازی اکسیر میزبان سرکار خانم فاطمه مقصودی(نماینده مردم شریف بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی)آقایان مهندس محمدرضا صفی خانی(رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان) و علی آشتاب(مدیرکل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی) بود.
در این دیدار مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر با تشریح موفقیت های خیره کننده این مجموعه در یکسال گذشته به ادامه این روند در سال پیش رو تاکید و افزودند: محقق شدن جهش تولید در اولویت برنامه های این شرکت است.

گام نهایی داوطلبان استخدام در اکسیر

مورخ دوازدهم تیر ماه مصاحبه حضوری از نفرات برتر آزمون کتبی استخدامی شرکت داروسازی اکسیر آغاز شد.
افراد دعوت شده به مصاحبه حضوری سه برابر ظرفیت مورد نیاز این شرکت می باشند که پس از جمع بندی امتیازهای کسب شده از آزمون کتبی و مصاحبه حضوری ؛ لیست افراد پذیرفته شده مشخص خواهد شد.

جلسه مدیر عامل اکسیر با مقام عالی وزارت

شنبه مورخ هفتم تیرماه ۹۹ جناب آقای دکتر شریعتمداری وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از طریق ویدئو کنفرانس آخرین وضعیت صندوق ها و شرکت‌های زیر مجموعه این وزارتخانه و مشکلات پیش رو را مورد بررسی قرار دادند.
در این جلسه مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر با اشاره به این مطلب که شرکت داروسازی اکسیر در سال ۱۳۹۸ به عنوان سودآورترین شرکت داروسازی بورسی جایگاه خود را تثبیت کرده است برخی از مشکلات و موانع پیش رو را مطرح نمودند.
در ادامه مقام عالی وزارت با اعلام رضایت از عملکرد این شرکت در سال ۹۸ ، از برگزاری آزمون استخدامی با حضور ۱۷۰۰ نفر ابراز خرسندی کردند و آن را الگویی برای سایر سازمانها برشمردند.

بزرگترین آزمون استخدامی تاریخ اکسیر با موفقیت به انجام رسید.

 جمعه ششم تیر ماه ۹۹ بیش از ۱۷۰۰ نفر داوطلب آزمون استخدامی شرکت داروسازی اکسیر با اشتیاق و امید به رقابت با یکدیگر پرداختند.
این آزمون که با بازدید جمعی از مسئولان شهری بروجرد همراه بود با نظم و هماهنگی مثال زدنی به انجام رسید.
داوطلبان که همگی با شور و اشتیاق فراوان و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در محل برگزاری حاضر شده بودند پس از اتمام تصحیح پاسخ نامه ها و انتشار جواب آزمون در وب سایت رسمی اکسیر می توانند با قبولی در مصاحبه حضوری در این شرکت مشغول کار شوند.

طراحی سئوالات آزمون استخدامی آغاز شد

یک روز مانده به آزمون استخدامی شرکت داروسازی اکسیر  طراحان سئوالات و کادر اجرایی تکثیر در ساختمان رفاهی وارد قرنطینه شدند تا در سکوت و آرامش با رعایت کامل پروتکل های امنیتی به طرح و پرینت سئوالات بپردازند.
مقرر گردید تیم طراحی سئوالات تا پایان برگزاری آزمون بدون در اختیار داشتن هیچ گونه وسایل ارتباطی در قرنطینه بمانند.

تابستان داغ استخدام در اکسیر

شرکت داروسازی اکسیر در روز ششم تیرماه ۹۹ میزبان بیش از ۱۷۰۰ نفر داوطلب آزمون استخدامی از بروجرد است.
هیاهویی شیرین و دلنشین برپاست، واحد های مختلف شرکت در تکاپوی برگزاری هر چه بهتر آزمون استخدامی هستند که بیش از ۱۷۰۰ نفر به صورت رایگان در آن ثبت نام کرده تا با رقابتی منصفانه در آینده نزدیک هر یک یلی شوند و نان آور خانواده ای.درود بر همه مدیران و کارکنان شرکت داروسازی اکسیر ، خدا قوت و دست مریزاد.چه خوب تبلور سخن حکیمانه رهبر فرزانه انقلابمان شدید که فرمودند: مسئولان در امر اشتغال جوانان شب و روز نشناسند.