اخبار

بازدید معاونت وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از کارخانجات داروسازی اکسیر

چهارشنبه مورخ ۲۳ مهر ماه کارخانجات داروسازی اکسیر میزبان دکتر میرزایی معاون امور اقتصاد و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،حاج عباس گودرزی نماینده مردم شریف بروجرد و اشترینان ، گودرزیان فرماندار بروجرد،مهندس صفی خانی مدیر کل سازمان صمت استان لرستان و جمعی از مدیران و مقامات استان لرستان و شهرستان بروجرد بود.

میهمانان در بدو ورود به کارخانجات داروسازی اکسیر با حضور در محل استقرار نماد شهید مدافع حرم مهدی فطرس به مقام این شهید بزرگوار ادای احترام کرده و سپس با حضور در خطوط تولید این شرکت از دستاوردهای داروسازی اکسیر بازدید به عمل آوردند.

پس از 2دهه با گامی دیگر در راستای شفافیت، محقق شد

محمد رضوانی‌فر: شستا گزارش مقبول حسابرسی دریافت کرد

به گزارش شستارسانه، محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در گفت‌وگو با بورس24 با بیان این‌که شستا با شفافیت بیشتر توانست بالاترین رتبه کیفیت گزارش مالی را دریافت کند، گفت: با توجه به گستردگی دامنه فعالیت، تنوع شرکت‌ها و هلدینگ‌های زیرمجموعه، سابقه طولانی فعالیت و حجم عملیات در شرکت چند رشته‌ای شستا دریافت گزارش مقبول در شرکت اصلی و تلفیق پس از 22سال محقق شد.
وی با اشاره به دستاوردهای شستا در حوزه‌های مختلف تصریح کرد: این دستاورد در کنار رشد سودآوری، بیانگر کیفیت سود و شفافیت عملکرد شرکت‌ها و هلدینگ‌های تابعه است.
مدیرعامل شستا به تعداد گزارش‌های مقبول در شرکت‌های زیرمجموعه هم اشاره کرد و افزود: تعداد گزارش‌های مقبول در شرکت‌های زیرمجموعه از 109 گزارش مقبول در سال 1397 به 143 گزارش مقبول در سال 1398 به رشد 30درصدی رسید.

ویدئو مروری بر عملکرد شرکت دارویی اکسیر از شرکت‌های تابعه شستا

محسن کُردی مدیرعامل شرکت دارویی اکسیر از شرکت‌های تابعه هلدینگ دارویی شستا رو‌ در‌ رو با مخاطبان از رشد سود خالص، رشد فروش، محصولات جدید دارویی و دستاوردهای کلیدی این شرکت می‌گوید.

تقدیر مدیرعامل توزیع داروپخش از مدیریت و کارکنان شرکت داروسازی اکسیر

در نخستین روزهای مهر ماه دکتر مرادی مدیر عامل توزیع داروپخش به اتفاق تیمی از مدیران این شرکت با حضور در شرکت داروسازی اکسیر ضمن بازدید از خطوط تولید از مدیریت و کارکنان این شرکت به واسطه همراهی و پشتیبانی در تامین داروهای مورد نیاز شرکت توزیع داروپخش تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
شرکت توزیع داروپخش یکی از بزرگ‌ترین شرکای تجاری شرکت داروسازی اکسیر می‌باشد.

برگزاری دومین یادواره شهدا با نام شهید مهدی فطرس در شرکت داروسازی اکسیر

به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس ، دومین یادواره شهدا با نام شهید مهدی فطرس در شرکت داروسازی اکسیر برگزار گردید.
سوم مهر ۱۳۹۹ طی مراسم باشکوهی که با حضور خانواده های معظم شاهدو ایثارگر ، فرماندهان سپاه ومسئولان شهر بروجرد برگزار شد از سردیس شهید مهدی فطرس رونمایی واز خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شرکت تقدیر و تشکر به عمل آمد.
در پایان حاضران با حضور در گلزار شهدا و نثار گل به مقام شامخ ایشان ادای احترام کردند .

تولید ویال رمدسیویر در شرکت داروسازی اکسیر

شرکت داروسازی اکسیر از شرکت‌های زیرمجموعه ی شرکت‌های تیپیکو و شستا موفق به تولید ویال رمدسیویر شد
این دارو که از داروهای مورد نیاز بیماران مبتلا به ویروس کرونا می باشد از دسته داروهای ضد ویروس جدید از خانوادهٔ آنالوگ‌های نوکلئوزید است.
این دارو جهت درمان بیماری ویروسی ابولا و عفونت‌های ویروس ماربورگ تولید شد اما به‌تدریج مشخص گردید که خاصیت ضد ویروسی علیه سایر ویروس‌های تک‌رشته‌ای RNA نظیر ویروس سین‌سیشیال تنفسی و خانوادهٔ کروناویروس‌ها (شامل کروناویروس مرس و سارس) هم دارد.
تولید این محصول در شرایطی فعلی می تواند کمک شایانی در افزایش دسترسی کادر پزشکی به این دارو و جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو باشد.

ویدئو؛ تی‌پی‌کو

مستند به گزارش مدیرعامل
شستارسانه، کانال ارتباطی شستا با مخاطبان خود، صبح امروز ویدئویی از صحبت‌های دکتر پویا فرهت، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارویی ‌تامین (تی‌پی‌کو) انتشار داد که حاوی آخرین آمار و اطلاعات از این مجموعه مهم داروسازی کشور است.

نخستین رویداد تی‌پی‌نو:

تی‌پی‌نو رویدادی بی‌سابقه است که توسط شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین (تی‌پی‌کو) به منظور جذب ایده‌های ناب در صنعت داروسازی کشور برگزار می‌شود.

سایت رسمی «نخستین رویداد بازار ایده و نوآوری تی‌پی‌نو» آماده ثبت ایده‌ها است.

ایده‌ها در ۱۲ محور زیر قابلیت شرکت در رویداد را دارند:

فارماسیوتیکس و دارورسانی،
فارماکولوژی و مولکول‌های جدید،
نانوتکنولوژی دارویی،‌
بایوتکنولوژی دارویی،
شیمی دارویی، سنتز و آنالیز،
فارماکوگنوزی،
زنجیره تامین دارو،
فناوری اطلاعات،
بازاریابی،
تحقیقات بالینی،
مدیریت کیفیت و کنترل دارو،
ماشین‌آلات و تجهیزات

برای عضویت و ثبت کلیک کنید

tpinno.ir

برپایی مراسم عزای آقا اباعبدالله الحسین(ع) و شهیدان دشت کربلا در شرکت داروسازی اکسیر با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی

ما ملت امام حسینیم
برپایی مراسم عزای آقا اباعبدالله الحسین(ع) و شهیدان دشت کربلا در شرکت داروسازی اکسیر با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی
پنجشنبه مورخ ششم شهریور مدیران و پرسنل داروسازی اکسیر با قلب هایی پر از اندوه به عزاداری سید و سالار شهیدان و یاران با وفایشان پرداختند. این مراسم پر فیض اول وقت و قبل از شروع کار روزانه در محوطه باز مقابل سالن های تولید انجام و با مداحی  آقایان رضایی و طباطبایی همراه بود.

شهیده راه سلامت زهرا شیرویه مسول بخش کرونا یک بیمارستان آیت الله بروجردی آسمانی شد.

انا الله و انا الیه راجعون

شهیده راه سلامت زهرا شیرویه مسول بخش کرونا یک بیمارستان آیت الله بروجردی آسمانی شد.

با قلبی سرشار از اندوه
شهادت سرکار خانم زهرا شیرویه اولین شهیده راه سلامت لرستان را به خانواده داغدار جامعه بزرگ پرستاری و پزشکی،مردم شریف استان لرستان و همشهریان عزیز بروجردی و کلیه کارکنان حوزه سلامت تسلیت عرض می نماییم.
برای آن شهیده علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسالت داریم.

تبلور عشق و نوع دوستی در کمک مومنانه

در تاریخ ۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۹ پرسنل شرکت داروسازی اکسیر برای بار دوم به اندازه وسعشان و به نیت قربه الی الله سهمی داشتند از خوان کرم که با عنوان کمک مومنانه گسترده شده است تا با این کمک ها اندکی از رنج ها و مشکلات هموطنان نیازمند شان کاسته شود.

تقدیر از برترین پیشنهاد دهندگان دفتر مرکزی داروسازی اکسیر

مورخ هشتم مرداد ماه از برترین پیشنهاد دهندگان دفتر مرکزی داروسازی اکسیر تقدیر به عمل آمد.
 
محمد مقدسی مدیر محترم منابع انسانی شرکت داروسازی اکسیر با اشاره به رویکرد جدی این شرکت در زمینه تشویق مشارکت هر چه بیشتر سرمایه های انسانی برای ارائه پیشنهاد در جهت اعتلای ساز وکار این شرکت،ضمن تقدیر از کلیه همکارانی که در طول سال گذشته با ارائه پیشنهاد موجب ارتقاء سطح کیفی محیط کاری خود شده اند از برترین پیشنهاد دهندگان مستقر در دفتر مرکزی اکسیر تقدیر به عمل آوردند.
 
پیشنهاد دهندگان برتر لوح تقدیر خود را از دست مهندس تبریزی مدیر محترم بازرگانی  شرکت داروسازی اکسیردریافت نمودند.

ابراز خرسندی دکتر علیرضایی از پروژه های زیست محیطی اکسیر

شنبه مورخ چهارم مرداد ماه مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر میزبان سرکار خانم دکتر علیرضایی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست بروجرد بود. ایشان ضمن خیر مقدم به مهمانان موضوع حفاظت از محیط زیست را از اولویت های اصلی اکسیر عنوان نموده و از اجرای چندین پروژه ی زیست محیطی در این شرکت خبر دادند.
در ادامه دکتر علیرضایی ضمن بازدید از پروژه های زیست محیطی و اقدامات صورت گرفته در رابطه با مدیریت پسماند و تفکیک آنها با اعلام خرسندی از اقدامات صورت گرفته بر ضرورت رعایت الزامات زیست محیطی در بخش های گوناگون صنعت تاکید نمودند.

تماد و اکسیر در مسیر گسترش هر چه بیشتر همکاری های دو جانبه

مورخ سی تیر ماه مهندس محسن کردی مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر میزبان مهندس علیپور مدیر عامل شرکت تولید مواد اولیه داروپخش (تماد) بود.
تماد که یکی از مجموعه شرکتهای تامین کننده مواد اولیه محصولات اکسیر به شمار می رود با تکیه بر دانش و توان داخلی درصدد است سهم بزرگتری از بازار رو به رشد تامین مواد اولیه کشور را از آن خود کند و در این بین همکاری با شرکت داروسازی اکسیر می تواند در سال جهش تولید موجب اتفاقات مبارک در آینده نزدیک باشد.
نزدیکی و همکاری هر چه بیشتر میان شرکت های بزرگترین هلدینگ داروی کشور (تیپیکو) می تواند نتایج درخشانی در تامین نیاز های داروی کشور داشته باشد.

لیست نهایی اسامی افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی شرکت داروسازی اکسیر - سال ۱۳۹۹

 

روزهای پر نشاط استخدام در اکسیر

پیرو برگزاری آزمون استخدامی مصاحبه نهایی افراد برتر آزمون جهت مشخص شدن لیست نهایی با مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر برگزار شد.

پذیرفته شدگان نهایی پس از گذراندن دوره های آموزشی و آشنایی کامل با شرکت مشغول به کار خواهند شد.

ضمن عرض خسته نباشید به کلیه همکاران عزیز که با تلاش وصف ناشدنی موفق به برگزاری این رویداد بزرگ شدند، برای کلیه پذیرفته شدگان توفیق روز افزون را از درگاه خداوندمنان مسئلت داریم.

اطلاعیه مهم شرکت داروسازی اکسیر

برگزاری مجمع سالیانه شرکت داروسازی اکسیر با نتایجی درخشان.

منتشر شده در روزنامه ایران
مورخ ۱۷ تیر ماه ۹۹

نشان طلایی عشق،غیرت و کار جهادی بر صورت مدیرعامل بزرگترین شرکت سرمایه گزاری کشور(شستا)


دکتر رضوانی فر صدها متر زیر زمین در کنار کارگران زحمت کش معدن زغال سنگ طبس- تیرماه ۹۹