اخبار

گزارش تصویری مجمع عمومی سالیانه شرکت داروسازی اکسیر

سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۹ برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت داروسازی اکسیر.

اجرای طرح غربالگری کرونا در داروسازی اکسیر

یکشنبه ۱۴ اردیبهشت داروسازی اکسیر میزبان کارشناسان شبکه بهداشت و درمان بروجرد بود.
در اجرای این طرح ۱۲۰ نفر از پرسنل تحت غربالگری کرونا قرار گرفته و از ۲۰ نفر آنها تست مخاط بینی به عمل آمد.
لازم به ذکر است از ابتدای شروع ویروس کرونا واحد ایمنی و بهداشت داروسازی اکسیر با تلاش های بی وقفه و انجام تست دمای بدن در موادی ورودی شرکت،ضدعفونی دائم سرویس های حمل و نقل و محیط های پر تردد،انجام تست پالس اکسی متری و همچنین بررسی دائم علائم بالینی پرسنل مشکوک و دهها اقدام دیگر در حال انجام وظایف محوله در راستای حفظ سلامت محیط کاری این شرکت می باشند.

کارگران در صدر توجه مدیرعامل اکسیر

امروز در اکسیر روز ، روز کارگران زحمت کش بود. روزی که مهندس محسن کردی مدیر عامل محترم داروسازی اکسیر تمام زمان کاری خود را به ملاقات با این همکاران زحمت کش اختصاص داد و با اشتیاق پای درد دل آنها نشست،البته این اقدام برای همکاران تازگی ندارد و ایشان از ابتدای تصدی بر این پست به طور مداوم هر هفته با ثبت نام قبلی و به نوبت میزبان همکاران بخش های مختلف تولید هستند اما امروز به مناسبت روز جهانی کار و کارگر به صورت تمام وقت با این عزیزان به گپ و گفت نشستند و در پایان با تقدیم هدایایی از زحمات شبانه روزی آنها قدردانی به عمل آوردند.

داروسازی اکسیر در صدر جدول فروش فروردین هلدینگ دارویی شستا

در سال #جهش_تولید، ۱۶ شرکت تولیدی بورسی گروه معظم دارویی تامین در فروردین ماه سال ۹۹ با ثبت رکورد تولید و فروش ۴۴۹ میلیارد تومانی، ضمن رشد ۴۶/۳ درصدی فروش محصولات نسبت به دوره مشابه سال قبل، توانستند نزدیک به ۶۵ درصد کل فروش صنعت در بین شرکتهای دارویی فعال در صنعت بورس را بدست آورند

این رشد در بین ۱۸ شرکت دارویی غیر گروه ۱۹ درصد بوده و سهم آنها از کل نیز ۳۵ درصد می باشد

شرکت داروسازی اکسیر با ثبت رکورد هشتاد میلیارد تومانی بالاترین میزان فروش تاریخ خود را ثبت کرد

اهدای خون توسط پرسنل داروسازی اکسیر

پرسنل شرکت داروسازی اکسیر به نیت کمک به هموطنان بیمار خود آستین ها را بالا زدند.
مورخ ۴ اردیبهشت ۹۹ اکسیر میزبان واحد سیار انتقال خون بروجرد بود. پرسنل زحمت کش داروسازی اکسیر که در خط مقدم تولید محصولات دارویی کشور زبان زد خاص و عام هستند در حرکتی انسان دوستانه با آستین های بالا زده به کمک بیماران نیازمند به خون شتافته و با شور و حرارت در این حرکت انسان دوستانه سهیم شدند.

استحکام پایه های تولید و صادرات در اکسیر

در نخستین روزهای سال ۹۹ شرکت داروسازی اکسیر موفق به اخذ گواهینامه GMP از وزارت بهداشت کشور اکراین گردید.
شایان ذکر است اکسیر تنها شرکت داروسازی ایرانیست که به کشور اکراین دارو صادر می کند.

مصاحبه اختصاصی با مهندس محسن کردی مدیر عامل محترم شرکت داروسازی اکسیر درباره عرضه اولیه سهام شستا در بازار بورس

بخش اول مصاحبه اختصاصی با مهندس محسن کردی مدیر عامل محترم شرکت داروسازی اکسیر درباره عرضه اولیه سهام شستا در بازار بورس.

طراحی ، ساخت و بهره برداری از هواساز مجهز Dehumidifier در شرکت داروسازی اکسیر

دستاوردی دیگر
طراحی ، ساخت و بهره برداری از هواساز مجهز Dehumidifier
در شرکت داروسازی اکسیر
مهندسان جوان و خلاق شرکت داروسازی اکسیر در واحد ساخت هواساز افتخار دیگری آفریدند و با طراحی منحصر بفرد، ساخت و بهره‌برداری از یک دستگاه هواساز مجهز به سیستم رطوبت گیر ؛ دما، رطوبت و فشار بخش مورد نظر در شرایط استاندارد قرار گرفت.شایان ذکر است این نوع هواساز عموما وارداتی و با قیمت بسیار گزاف قابل تامین است که با این دستاورد ضمن دستیابی به دانش مربوطه از خروج ارز از کشور نیز جلوگیری به عمل آمد.

دریافت تندیس و لوح تقدیر کارآفرین برتر از سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان

سه شنبه مورخ ۱۹ فروردین مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر میزبان جناب آقای علی آشتاب مدیرکل محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان بودند. در این جلسه تندیس و لوح تقدیر سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان به شرکت داروسازی اکسیر تقدیم و در ادامه جناب آقای آشتاب با اشاره به اینکه داروسازی اکسیر یکی از بزرگترین واحد های دارویی کشور در تولید تمامی اشکال دارویی است ، اقدام ویژه ی این شرکت در تولید محلول ضدعفونی کننده دست در اولین روزهای شروع بیماری کرونا و تولید روزانه ۴۰ هزار بطری در روز را دستاوردی بزرگ و مهم برشمردندکه با تلاش های بی وقفه ی مدیران و کارکنان شرکت داروسازی اکسیر محقق و کماکان با قدرت ادامه دارد.

جلسه وزیر محترم تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر

• مورخ ۱۹ فروردین ۹۹ مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر از طریق ویدئو کنفرانس میزبان جناب آقای دکتر شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بودند.
ایشان در این جلسه به موفقیت های برجسته شرکت داروسازی اکسیر در زمینه های تولید ، فروش ، ساخت هواساز وماشین آلات صنعتی ، صادرات و جذب نیرو کار جوان اشاره و افزودند با عبور از کلیه رکوردها قبلی این شرکت درجمع برترین تولید کنندگان دارو در سطح کشور قرار گرفته و در اولین روزهای شیوع ویروس کرونا با تولید انبوه محلول ضدعفونی کننده دست توانسته جوابگوی نیاز مبرم جامعه به این گونه اقلام بهداشتی باشد.
• جناب آقای دکتر شریعتمداری ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته بر ادامه روند افزایش تولید تا محقق شدن شعار سال که همانا جهش تولید است تاکید نمودند.