اخبار

دریافت تندیس و لوح تقدیر کارآفرین برتر از سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان

سه شنبه مورخ ۱۹ فروردین مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر میزبان جناب آقای علی آشتاب مدیرکل محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان بودند. در این جلسه تندیس و لوح تقدیر سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان لرستان به شرکت داروسازی اکسیر تقدیم و در ادامه جناب آقای آشتاب با اشاره به اینکه داروسازی اکسیر یکی از بزرگترین واحد های دارویی کشور در تولید تمامی اشکال دارویی است ، اقدام ویژه ی این شرکت در تولید محلول ضدعفونی کننده دست در اولین روزهای شروع بیماری کرونا و تولید روزانه ۴۰ هزار بطری در روز را دستاوردی بزرگ و مهم برشمردندکه با تلاش های بی وقفه ی مدیران و کارکنان شرکت داروسازی اکسیر محقق و کماکان با قدرت ادامه دارد.

جلسه وزیر محترم تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر

• مورخ ۱۹ فروردین ۹۹ مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر از طریق ویدئو کنفرانس میزبان جناب آقای دکتر شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بودند.
ایشان در این جلسه به موفقیت های برجسته شرکت داروسازی اکسیر در زمینه های تولید ، فروش ، ساخت هواساز وماشین آلات صنعتی ، صادرات و جذب نیرو کار جوان اشاره و افزودند با عبور از کلیه رکوردها قبلی این شرکت درجمع برترین تولید کنندگان دارو در سطح کشور قرار گرفته و در اولین روزهای شیوع ویروس کرونا با تولید انبوه محلول ضدعفونی کننده دست توانسته جوابگوی نیاز مبرم جامعه به این گونه اقلام بهداشتی باشد.
• جناب آقای دکتر شریعتمداری ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته بر ادامه روند افزایش تولید تا محقق شدن شعار سال که همانا جهش تولید است تاکید نمودند.

داروسازی اکسیر با جدیت پای کار مبارزه با کرونا

در نخستین روز های نوروز با دستور مهندس محسن کردی مدیرعامل محترم داروسازی اکسیر کارگروه تجهیز فروشگاه های سطح شهر در این شرکت تشکیل و مقرر گردید تا فروشگاه ها و نانوایی های منتخب سطح شهر بروجرد در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مجهز به محلول ضدعفونی کننده و دستکش یکبار مصرف رایگان شوند.در راستای تحقق این مهم فاز اول طرح در مورخ ۶ فروردین به انجام رسیده و در روزهای آینده با قدرت ادامه خواهد داشت.
کرونا را شکست میدهیم.

برپایی رزمایش شیفت ایثار

با توجه به نیاز مبرم هموطنان عزیز به محلول ضدعفونی کننده دست ، اعضای پایگاه مقاومت شهید فطرس داروسازی اکسیر در اقدامی جهادی و فی سبیل الله در ایام نوروز اقدام به برپایی شیفت ایثار نموده و به صورت داوطلبانه در خط تولید این محصول مشغول فعالیت شدند.

مهیا کردن زیرساخت مناسب برای جهش تولید

مورخ ۴ فروردین ۹۹ مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر از پروژه های در حال انجام این شرکت بازدید نموده و از نزدیک روند پیشرفت این پروژه ها مورد بررسی قرار گرفت.

پشتیبانی از مدافعان سلامت با ارسال بی وقفه دارو در نوروز ۱۳۹۹

شرکت داروسازی اکسیر در راستای پشتیبانی به هنگام و بدون وقفه از مدافعان سلامت در حال ارسال مستمر دارو به شرکت های معظم پخش می باشد و این اقدام بدون تعطیلی در ایام نوروز نیز ادامه داشته و انشاالله در روز های آینده با قدرت ادامه خواهد داشت.

رونمایی از محلول ضدعفونی کننده دست شرکت داروسازی اکسیر

روز پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ شرکت داروسازی اکسیر در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به سلامت جامعه و با توجه به نیاز مبرم مردم به محلول های ضد عفونی کننده، اقدام به رونمایی از محلول ضدعفونی با نام EXISEPT نمود. این محصول با فرمولاسیون مورد تایید سازمان بهداشت جهانی تهیه و روانه بازار می گردد.

 بازدید معاون محترم روابط کار وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی از شرکت داروسازی اکسیر

مورخ ۱۵ بهمن ماه شرکت داروسازی اکسیر میزبان جناب آقای دکتر شاکرمی معاون محترم روابط کار وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی و هیئت همراه بود. ایشان پس از بازدید از خطوط تولید این شرکت در جلسه ارائه گزارش عملکرد یکسال اخیر این شرکت حضور یافته و از توفیقات به دست آمده توسط مدیران این شرکت در حوزه صادرات، جذب منابع انسانی ، ثبت رکورد جدید در فروش ، افزایش چند برابری در میزان سود و افزایش تولید ابراز خرسندی نموده و افزودند در حالی که سایر بنگاه های اقتصادی و کارگری در حال کاهش نیرو هستند افزایش نیروی انسانی آن هم در این شرایط سخت، کار بسیار بزرگ و در خور تقدیر است.

حضور فعال شرکت داروسازی اکسیر در دوره باز آموزی آشنایی با مبانی طب کار ویژه پزشکان عمومی از سراسر کشور

حضور فعال و پررنگ شرکت داروسازی اکسیر در دوره باز آموزی آشنایی با مبانی طب کار ویژه پزشکان عمومی از سراسر کشور طی مورخ ۲ لغایت ۴ بهمن ماه در سالن اجتماعات نظام پزشکی بروجرد.
کارشناسان بازاریابی شرکت طی روز های برگزاری به معرفی محصولات و دستاوردهای اکسیر پرداخته و پزشکان شرکت کننده با محصولات جدید و استراتژیک اکسیر آشنا شدند.

راه اندازی مجدد دستگاههای پیشرفته با استفاده از دانش بومی

دستگاههای پارتیکل سنج شرکت Metone آمریکا که به دلیل تحریم ها به مدت دو و نیم سال بلا استفاده شده بود به همت متخصصین شرکت داروسازی اکسیر رفع عیب و مجددا راه اندازی گردید. شایان ذکر است این دستگاهها بسیار گران قیمت و تهیه آنها در شرایط تحریم غیرممکن می باشد.

اکسیر واحد نمونه مالیاتی استان لرستان

در جلسه ای که در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۵ در استانداری لرستان برگزار گردید از شرکت داروسازی اکسیر به عنوان واحد نمونه مالیاتی استان لرستان تقدیر به عمل آمد و لوح سپاس توسط جناب آقای دکتر خادمی استاندار محترم استان لرستان و جناب آقای محمدی مدیر کل محترم امور مالیاتی استان به جناب آقای مهندس کردی مدیر عامل محترم شرکت داروسازی اکسیر تقدیم گردید.

مصاحبه تلویزیونی جناب آقای مهندس کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر با برنامه وایک

مصاحبه تلویزیونی جناب آقای مهندس کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر در برنامه زنده وایک پخش شده در صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران شبکه افلاک ،مورخ ۹۸/۱۰/۲۲.

حضور شرکت داروسازی اکسیر در هفتمین کنگره بین المللی طب مراقبتهای ویژه ایران

حضور شرکت داروسازی اکسیر در هفتمین کنگره بین المللی طب مراقبتهای ویژه ایران به روایت تصویر . دیماه ۹۸

جلسه معرفی محصول اکسی پن در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

در تاریخ ۱۶ دی ماه جلسه معرفی و آموزش نحوه استفاده و مزیت های قلم اکسی پن در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور جمعی از اساتید فوق تخصص غدد و متابولیسم این دانشگاه برگزار گردید .این جلسه که به همت و هماهنگی های آقای علیرضا رضایی نیکو و آقای احمد محمدی فرد نمایندگان علمی شرکت برپا شده بود با موفقیت به انجام رسید.

مراسم گرامیداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شرکت داروسازی اکسیر

مورخ ۱۵ دی مراسم گرامیداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محل نمازخانه شرکت داروسازی اکسیر باحضور مهندس محسن کردی مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر ،مدیران بخش های گوناگون و پرسنل پرشور این شرکت برگزار گردید. این مراسم بعد از نماز ظهر و عصر با قرائت قرآن مجید توسط قاری بین المللی حاج علیرضا روزبهانی شروع و با سخنرانی جناب سرهنگ شمسیان درباره فضائل شخصیتی شهید سپهبد سلیمانی و ابعاد جهانی فعالیت های ایشان ادامه یافت. جناب سرهنگ علی مقدسی نیز از مهمانان این مراسم بودند.
مراسم با مداحی آقای علیرضا رضایی به پایان رسید.

اکسیر برترین مودی مالیاتی لرستان شد.

محمدرضا محمدی
مدیر کل امور مالیاتی استان لرستان با اشاره به برسی های بعمل آمده ، شرکت داروسازی اکسیر بروجرد را بعنوان بهترین مودی مالیاتی در سطح استان لرستان معرفی کرد.
وی افزود عملکرد مهندس محسن کردی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت داروسازی اکسیر در برقراری انضباط مالیاتی قابل تقدیر است .

چیدن سفره یلدا بر فراز قله رنجه آبسرده

به روایت تصویر

شرکت داروسازی اکسیر برای هفتمین بار به عنوان صادرکننده نمونه استان لرستان برگزیده شد.

چهار شنبه مورخ ۲۷ آذر ماه طی مراسمی که از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان در خرم آباد برگزار گردید ،تندیس روز ملی صادرات به این شرکت اعطا شد.
لازم به ذکر است داروسازی اکسیر جز برترین صادرکنندگان داروی در سطح کشور بوده و در میان شرکت های هلدینگ دارویی تامین رتبه اول در صادرات را دارا می باشد.

 رونمایی از محصول پروسپان محصول مشترک شرکت داروسازی اکسیر و شرکت بهستان بهداشت

سه شنبه مورخ ۲۶ آذر آئین رونمایی از محصول پروسپان محصول مشترک شرکت داروسازی اکسیر و شرکت بهستان بهداشت تحت لیسانس آنگلهارد آلمان با حضور مدیر عامل دو شرکت و دکتر فرهت مدیر عامل تی پی کو به انجام رسید. مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق مبارک ، به نقش موثر این گونه اقدامات در رفع مشکل بیکاری در جامعه اشاره و تولید موفق داروهای تحت لیسانس را در جهت تامین داروی با کیفیت مورد نیاز جامعه کلیدی و اساسی دانست .

محسن کردی مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر در مراسم رونمایی پروسپان گفت:

_امروز شاهدیم که این میوه (پروسپان) به ثمر نشسته و وارد بازار می‌شود

_فقط بحث تولید پروسپان نیست بلکه توجه کنید که ۳ میلیون جعبه، بورشور، کپ، شیشه و ‌محصول توسط کارگر ایرانی در حال تولید است.

کارگاه معرفی و آموزش نحوه استفاده و مزیت های قلم اکسی پن در سالن سلامت معاونت بهداشت کاشان

در تاریخ ۲۳ آذر ماه کارگاه معرفی و آموزش نحوه استفاده و مزیت های قلم اکسی پن در سالن سلامت معاونت بهداشت کاشان با حضور جمعی از پزشکان متخصص و مسئول فنی داروخانه های شهرهای کاشان ،آران و بیدگل برگزار گردید .این کارگاه که به همت و هماهنگی های آقای پیمان گودرزی نماینده علمی شرکت در استان کاشان برپا و با سخنرانی آقای سید مرتضی طباطبایی سرپرست تحقیقات بازار و تبلیغات با موفقیت به انجام رسید.