اخبار

نشان طلایی عشق،غیرت و کار جهادی بر صورت مدیرعامل بزرگترین شرکت سرمایه گزاری کشور(شستا)


دکتر رضوانی فر صدها متر زیر زمین در کنار کارگران زحمت کش معدن زغال سنگ طبس- تیرماه ۹۹

اکسیر میزبان سرکار خانم فاطمه مقصودی، آقایان مهندس محمدرضا صفی خانی و علی آشتاب

مورخ چهاردهم تیرماه داروسازی اکسیر میزبان سرکار خانم فاطمه مقصودی(نماینده مردم شریف بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی)آقایان مهندس محمدرضا صفی خانی(رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان) و علی آشتاب(مدیرکل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی) بود.
در این دیدار مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر با تشریح موفقیت های خیره کننده این مجموعه در یکسال گذشته به ادامه این روند در سال پیش رو تاکید و افزودند: محقق شدن جهش تولید در اولویت برنامه های این شرکت است.

گام نهایی داوطلبان استخدام در اکسیر

مورخ دوازدهم تیر ماه مصاحبه حضوری از نفرات برتر آزمون کتبی استخدامی شرکت داروسازی اکسیر آغاز شد.
افراد دعوت شده به مصاحبه حضوری سه برابر ظرفیت مورد نیاز این شرکت می باشند که پس از جمع بندی امتیازهای کسب شده از آزمون کتبی و مصاحبه حضوری ؛ لیست افراد پذیرفته شده مشخص خواهد شد.

جلسه مدیر عامل اکسیر با مقام عالی وزارت

شنبه مورخ هفتم تیرماه ۹۹ جناب آقای دکتر شریعتمداری وزیر محترم تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از طریق ویدئو کنفرانس آخرین وضعیت صندوق ها و شرکت‌های زیر مجموعه این وزارتخانه و مشکلات پیش رو را مورد بررسی قرار دادند.
در این جلسه مهندس محسن کردی مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر با اشاره به این مطلب که شرکت داروسازی اکسیر در سال ۱۳۹۸ به عنوان سودآورترین شرکت داروسازی بورسی جایگاه خود را تثبیت کرده است برخی از مشکلات و موانع پیش رو را مطرح نمودند.
در ادامه مقام عالی وزارت با اعلام رضایت از عملکرد این شرکت در سال ۹۸ ، از برگزاری آزمون استخدامی با حضور ۱۷۰۰ نفر ابراز خرسندی کردند و آن را الگویی برای سایر سازمانها برشمردند.

بزرگترین آزمون استخدامی تاریخ اکسیر با موفقیت به انجام رسید.

 جمعه ششم تیر ماه ۹۹ بیش از ۱۷۰۰ نفر داوطلب آزمون استخدامی شرکت داروسازی اکسیر با اشتیاق و امید به رقابت با یکدیگر پرداختند.
این آزمون که با بازدید جمعی از مسئولان شهری بروجرد همراه بود با نظم و هماهنگی مثال زدنی به انجام رسید.
داوطلبان که همگی با شور و اشتیاق فراوان و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در محل برگزاری حاضر شده بودند پس از اتمام تصحیح پاسخ نامه ها و انتشار جواب آزمون در وب سایت رسمی اکسیر می توانند با قبولی در مصاحبه حضوری در این شرکت مشغول کار شوند.

طراحی سئوالات آزمون استخدامی آغاز شد

یک روز مانده به آزمون استخدامی شرکت داروسازی اکسیر  طراحان سئوالات و کادر اجرایی تکثیر در ساختمان رفاهی وارد قرنطینه شدند تا در سکوت و آرامش با رعایت کامل پروتکل های امنیتی به طرح و پرینت سئوالات بپردازند.
مقرر گردید تیم طراحی سئوالات تا پایان برگزاری آزمون بدون در اختیار داشتن هیچ گونه وسایل ارتباطی در قرنطینه بمانند.

تابستان داغ استخدام در اکسیر

شرکت داروسازی اکسیر در روز ششم تیرماه ۹۹ میزبان بیش از ۱۷۰۰ نفر داوطلب آزمون استخدامی از بروجرد است.
هیاهویی شیرین و دلنشین برپاست، واحد های مختلف شرکت در تکاپوی برگزاری هر چه بهتر آزمون استخدامی هستند که بیش از ۱۷۰۰ نفر به صورت رایگان در آن ثبت نام کرده تا با رقابتی منصفانه در آینده نزدیک هر یک یلی شوند و نان آور خانواده ای.درود بر همه مدیران و کارکنان شرکت داروسازی اکسیر ، خدا قوت و دست مریزاد.چه خوب تبلور سخن حکیمانه رهبر فرزانه انقلابمان شدید که فرمودند: مسئولان در امر اشتغال جوانان شب و روز نشناسند.

بازدید هیئت مدیره داروسازی اکسیر از پروژه ها و خطوط تولید این شرکت.

مورخ ۲۶ خرداد ماه هیئت مدیره شرکت داروسازی اکسیر از پروژه ها انجام شده و در دست انجام و همچنین خطوط تولید این شرکت بازدید به عمل آوردند. مهندس محسن کردی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره به همراه جمعی از مدیران این شرکت هیئت مدیره را در این بازدید همراهی نموده و گزارش عملکرد فعالیت های یکسال گذشته را به سمع ایشان رساندند.اعضای محترم هیئت مدیره با صبر و اشتیاق همیشگی از کلیه واحد های تولیدی،انبارهای شرکت و همچنین آزمایشگاه دیدن و به دقت مسائل گوناگون را پیگیری و موردبرسی قرار دادند. اعضای هیئت مدیره در این بازدید مراتب خرسندی خود را از اقدامات صورت گرفته ابراز داشتند.

فروش اولین سفارش ساخت هواساز صنعتی توسط شرکت اکسیر

در تیر ماه ۹۸ مهندسان جوان شرکت داروسازی اکسیر با شعار ما می توانیم موفق به طراحی و ساخت هواساز صنعتی شدند و با گذشت کمتر از یکسال و پس از بر طرف شدن کلیه نیاز های داخلی شرکت توانستند با دریافت سفارش از شرکت های داروسازی دیگر نسبت به تولید و فروش این محصول اقدام نمایند.