معرفی صادرات و بازارهای صادراتی

 

 واحد صادرات شرکت داروسازی اکسیر از سال 1380 فعالیت خود را آغاز نمود  و یصورت واحدی مجزا و با هدف افزایش فروش شرکت و با استراتژی کسب سهم بیشتر در بازارهای بین المللی فعالیت های خود را با ثبت محصولات در کشورهای مشترک المنافع شوروی  سابق (CIS)  از قبیل روسیه، اوکراین، گرجستان، ارمنستان، آذربایجان، تاجیکستان، قرقیزستان، ازبکستان و بلاروستوسعه  داد. در این راستا با سرمایه گذاری خارجی بمنظور تولید مشترک در کشورهای ارمنستان و آذربایجان نیز مبادرت نمود.

  

 فعالیت های علمی در کشورهای فارسی زبان  افغانستان و تاجیکستان با حمایت و همکاری انجمن های علمی داخلی ، همچون برگزاری دو سمینار علمی در کشور افغانستان و یک سمینار سه جانبه کشورهای فارسی زبان در تاجیکستان صورت پذیرفت که این امر بازخور بسیار مناسبی در افزایش میزان فروش محصولات تولیدی شرکت داروسازی اکسیر را به همراه داشت.

 

 فروش به پنج کشور مهم عربی در منطقه از جمله یمن، عراق, سوریه ، لبنان و لیبی از جمله فعالیت های صادراتی اکسیر بوده که اهمیت ورود به بازاردارویی این کشورها همواره در دستور کار واحد صادرات بوده است.

  حضور در بازار اوکراین  و اخذ  تاییدیه جی ام پی از این کشور به عنوان یکی از بازارهای پرفروش در حوزه کشورهای هدف صادراتی (CIS  ) ، از مهمترین دستاوردهای صادراتی در صنعت دارو محسوب میشود.

 

 ثبت و فروش محصولات در کشور فیلیپین و سریلانکا به عنوان حضور در منطقه آسیای جنوب شرقی که شرکت های چند ملیتی نیز در آن بازار فعالیت دارند از دیگر فعالیت های مهم صادراتی اکسیر میباشد

 

  شرکت اکسیر با حضور خود در قاره آفریقا در کشورهای همچون اوگاندا، سومالی، موزامبیک و نیجریه محصولات خود را به فروش میرساند.

 

 


 

تماس با کارخانه و دفترمرکزی داروسازی اکسیر

دفتر مرکزی :  تهران ، کیلومتر 18 جاده مخصوص کرج - خیابان داروپخش - درب شماره 2 - شرکت داروسازی اکسیر 

تلفن :   44992677- 4983395       فکس : 44984695

 

 کارخانه : بروجرد، کیلومتر 2 جاده کمربندی 

تلفن :      49- 42600048 066         فکس : 42606022 066