در نشست صمیمانه مدیر کل روابط عمومی شستا و مدیر عامل اکسیر مطرح شد؛ رشد قابل ملاحظه فروش اکسیر در هفت ماهه نخست سال 1397

 

در نشست صمیمانه مدیر کل روابط عمومی شستا و مدیر عامل اکسیر مطرح شد؛

رشد قابل ملاحظه فروش اکسیر در هفت ماهه نخست سال 1397

مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر در نشست صمیمانه با مدیر کل روابط عمومی شستا از افزایش قابل توجه فروش شرکت در هفت ماه نخست سال خبر داد و افزود: فروش شرکت در هفت ماه اول امسال 3/35 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

مهندس محسن کردی، مدیر عامل شرکت داروسازی اکسیر، طی نشستی صمیمی که در دفتر مرکزی شرکت با مدیر کل روابط عمومی شستا و مدیر روابط عمومی تی پی کو برگزار شد به بحث و تبادل نظر در خصوص حوزه روابط عمومی و حفظ جایگاه آن پرداختند.

جلسه مذکور با حضور آقای بنیادی،مدیر کل روابط عمومی شستا، خانم موسوی همکار روابط عمومی شستا، آقای درستکار- مدیر روابط عمومی تی پی کو، آقای مهندس کردی-مدیر عامل اکسیر، آقای مقدسی راد-معاونت مالی وعضو هیئت مدیره، آقای هوشیار-مدیر منابع انسانی و خانم پورزادی-سرپرست روابط عمومی پیرامون جایگاه، ضرورت و اصول مهم در حوزه روابط عمومی برگزار گردید.

در این برنامه حاضرین پس از مشاهده فیلم مربوط به معرفی کارخانه اکسیر، به ظرفیتهای موجود درحوزه کاری ، جهت رشد و توسعه سهم بازار و نقش روابط عمومی در این راستا پرداخته و نظرات و ایده های خود را در عنوان نمودند.

بنیادی در خصوص موثر بودن حوزه روابط عمومی خاطر نشان کرد: روابط عمومی مانند یک پزشک جراح می ماند که در آن واحد می تواند جراحی کند و موثر واقع شود.

وی گفت: هر چه در حوزه روابط عمومی سرمایه کنیم هزینه آن بر می گردد. شأن و عزت روابط عمومی باید حفظ شود و باید از این حوزه دفاع کنیم.

مدیر کل روابط عمومی شستا با اشاره به هم افزایی روابط عمومی ها اذعان داشت: باید از هم افزایی روابط عمومی های شرکت ها در راستای کمک به خودشان استفاده کرد.روابط عمومی ها باید حمایت شوند.

وی همچنین در خصوص قوی عمل کردن روابط عمومی ها یادآور شد روابط عمومی ها باید حمایت و از ظرفیتشان به نحوه احسن استفاده شود. همچنین باید اعتماد دوجانبه بین مدیران عامل و نفرات روابط عمومی باشد.اگر درست کار شود نفع آن برای مردم است.

بنیادی افزود: ما در شستا تمام قد در باب حمایتی از مجموعه ها دفاع خواهیم کرد.

در ادامه مهندس کردی با توجه به شرایط سخت تحریم ها خاطر نشان ساخت: ما با تمام وجود در این شرایط سخت تلاش خواهیم کرد که بهره وری را در همه فعالیت های شرکت افزایش دهیم.اکسیر تنها شرکتی است که در این شرایط ، به کشور اوکراین صادرات انجام می دهد.

 مدیرعامل سخت کوش و ساعی اکسیر با توجه به افزایش فروش شرکت افزود:فروش اکسیر در هفت ماه نخست امسال برابر 261 میلیارد تومان بوده و فروش مهرماه نیز به 7/40 رسیده است. همچنین در شش ماهه اول سال سود پایه هر سهم به مبلغ 841 ریال محقق شده است و سود خالص نیز 148 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.

 

تماس با کارخانه و دفترمرکزی داروسازی اکسیر

دفتر مرکزی :  تهران ، کیلومتر 18 جاده مخصوص کرج - خیابان داروپخش - درب شماره 2 - شرکت داروسازی اکسیر 

تلفن :   44992677- 4983395       فکس : 44984695

 

 کارخانه : بروجرد، کیلومتر 2 جاده کمربندی 

تلفن :      49- 42600048 066         فکس : 42606022 066