کسب مقام دوم فوتسال توسط شرکت داروسازی اکسیر

کسب مقام دوم فوتسال توسط شرکت داروسازی اکسیر
تیم فوتسال شرکت داروسازی اکسیر به کسب مقام دوم مسابقات فوتسال شرکت های تابعه هلدینگ دارویی تامین دست یافت.
مسابقات فوتسال با حضور 14 تیم از شرکت های تابعه هلدینگ دارویی تامین، در شرکت داروسازی اکسیر واقع در شهرستان بروجرد مورخ 06/06/95 برگزار گردید و طی آن تیم فوتسال شرکت داروسازی شهید قاضی توانست مقام نخست دومین دوره مسابقات شرکت های تابعه هلدینگ دارویی تامین را کسب کند؛ پس از آن، تیم های فوتسال شرکت داروسازی اکسیر، شرکت کارخانجات داروپخش و شرکت توزیع هجرت به عناوین دوم تا چهارم دست یافتند. جوایز تیم های برتر نیز با حضور مدیر کارخانه و رئیس اداری و روزبهانی (معاون منابع انسانی و پشتیبانی) شرکت داروپخش اهدا شد.
خلیل رستمی مشاور امور ورزشی هلدینگ دارویی تامین که مدیریت برگزاری مسابقات را به عهده داشت، گفت: توجه مدیریت عامل هلدینگ به تبلور روح جوانمردی و ایجاد انگیزه در کارکنان، موجب شده که مسابقات در هر دوره با اشتیاق بیشتری پیگیری شود؛ و ما شاهد تبلور موقعیت های بهتری از سرمایه های انسانی مجموعه هلدینگ باشیم. رضایت شرکت های تابعه نیز از برپایی این مسابقات نشان می دهد که برگزاری مسابقات ورزشی می تواند روح سرزندگی را بیش از پیش در کارکنان زنده نگاه داشته و انگیزه ای مضاعف برای ایشان باشد.
شایان ذکراست که فینال این مسابقات روز ششم شهریور ماه 1395 به مناسبت گرامیداشت زادروز محمد ابن زکریای رازی و روز داروساز، و در سالن ورزشی شرکت داروسازی اکسیر برگزار شد.

 

تماس با کارخانه و دفترمرکزی داروسازی اکسیر

دفتر مرکزی :  تهران ، کیلومتر 18 جاده مخصوص کرج - خیابان داروپخش - درب شماره 2 - شرکت داروسازی اکسیر 

تلفن :   44992677- 4983395       فکس : 44984695

 

 کارخانه : بروجرد، کیلومتر 2 جاده کمربندی 

تلفن :      49- 42600048 066         فکس : 42606022 066