صعود گروه کوهنوردی شرکت داروسازی اکسیر به قله ی سنبران

 

 صعود گروه کوهنوردی شرکت داروسازی اکسیر به قله ی سنبران

 

شرکت داروسازی اکسیر واحد برتر صنعتی لرستان در سال 1397

 

 

اهدای تندیس واحد برتر صنعتی لرستان به شرکت داروسازی اکسیر ؛به روایت تصویر.

 

تشکر کارکنان از مدیر عامل

نظر به اقدامات صورت گرفته در حوزه منابع انسانی و توجه ویژه به موضوعات رفاهی و معیشتی پرسنل در چند ماه اخیر، تعدادی از کارکنان شرکت به نمایندگی از کلیه همکاران ضمن حضور در دفتر مدیر عامل محترم شرکت و اهدا گل، مراتب تشکر و قدردانی خود را به ایشان ابلاغ نمودند.

در این جلسه مدیر عامل محترم شرکت نیز ضمن تبریک هفته کارگر و قدردانی از این لطف همکاران، اقدامات صورت پذیرفته در حوزه منابع انسانی را در راستای یکپارچگی هر چه بیشتر خانواده بزرگ اکسیر دانستند و سرمایه انسانی را ارزشمندترین سرمایه شرکت برشمردند.

برگزاری مجمع

مجمع موفق شرکت داروسازی اکسیـر

 

مجمع عمومی سالیانه شرکت داروسازی اکسیر به ریاست جناب آقای دکتر فرهت مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین و با حضور سهامداران عمده این شرکت در روز دوشنبه مورخ ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برگزار گردید.

نکته بسیار مهم و قابل توجه، رشد متوازن و چشمگیر شرکت داروسازی اکسیر در کلیه شاخص های فروش ، سودآوری، کیفیت ، صادرات و پروژه می باشد که در همین راستا فروش شرکت نسبت به سال قبل 29 درصد و سود خالص نیز 364 درصد افزایش را نشان می دهد و  همچنین نسبت سود خالص به فروش 15 درصد رشد داشته است.

شایان ذکر است اجرای پروژه ارتقا GMP بخش جامدات ، فروش صادراتی با کیفیت و اخذ گواهینامه های GMP نیز از دیگر فعالیت های صورت گرفته در سال ۹۷ می باشد. ضمناً مبلغ ۲۰۰۰ ریال بعنوان سود هر سهم تقسیم شد که نسبت به سال قبل 435 درصد رشد داشته است.

در پایان جلسه با توجه به عملکرد بسیار مناسب شرکت داروسازی اکسیر، جناب آقای دکتر فرهت از اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و کارکنان شرکت تشکر و قدردانی ویژه بعمل آوردند.

حضور خادمان مسجد جمکران در شرکت داروسازی اکسیر

در ایام فرخنده و مبارک ماه شعبان خادمان مسجد مقدس جمکران در قالب طرح رحمت الواسعه با به همراه داشتن پرچم متبرک این مسجد در جمع پر شور کارکنان شرکت داروسازی اکسیر حاضر شدند که در این دیدار بسته تبریکی مسجد جمکران به تعدادی از کارکنان اهدا گردید.

تماس با کارخانه و دفترمرکزی داروسازی اکسیر

دفتر مرکزی :  تهران ، کیلومتر 18 جاده مخصوص کرج - خیابان داروپخش - درب شماره 2 - شرکت داروسازی اکسیر 

تلفن :   44992677- 4983395       فکس : 44984695

 

 کارخانه : بروجرد، کیلومتر 2 جاده کمربندی 

تلفن :      49- 42600048 066         فکس : 42606022 066