بازدید رهبر معظم انقلاب اسلامی از غرفه داروسازی اکسیر

 

 

بازدید رهبر معظم انقلاب اسلامی از غرفه داروسازی اکسیر

رهبر معظم انقلاب اسلامی از غرفه داروسازی اکسیر در نمایشگاه کالای ایرانی مورخ 97/2/9 بازدید بعمل آوردند.
در این بازدید که آقای ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز حضور داشتند، حضرت آیت الله خامنه‌ای از ۷۷ غرفه تولیدات ایرانی در بخشهای مختلف از جمله دارو و تجهیزات پزشکی، مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی لوازم خانگی، نوشت‌افزار، پوشاک و منسوجات، ، وسایل کودک، لوازم خودرو و وسایل صنعتی و ساختمانی دیدن کردند و از نزدیک در جریان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های تولیدکنندگان داخلی قرار گرفتند و مسائل و دغدغه‌های آنان و نیز میزان استقبال مردم از کالاهای ایرانی را ستودند.

در این راستا رهبر معظم با سعه صدر به گفتگو در مورد مهم‌ترین دغدغه تولیدکنندگان، واردات بی‌رویه و قاچاق کالا و درخواست‌ها و پیشنهادهایی در خصوص اصلاح قوانین و حذف موانع در بخش تولید، تقویت حمایت مالی از واحدهای تولیدی و کمک به تبلیغ و معرفی کالای ایرانی پرداختند.
رهبر عزیزمان نیز با تقدیر از تولیدکنندگان ایرانی و تحسین کیفیت محصولات موجود در نمایشگاه، بر لزوم جلوگیری از واردات بی‌رویه و مبارزه با قاچاق تأکید، و دستوراتی برای پیگیری و رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان صادر کردند. ایشان از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستند حل مشکلات منعکس‌شده در این بازدید را به‌طور جدی در هیأت دولت پیگیری نمایند.

آقای دکتر کوچکی، مدیریت عامل ما نیز به ارائه توضیحاتی پیرامون محصولات شرکت  از جمله تولید داروهای جدید پرداختند؛ که با قدردانی مقام معظم رهبری از زحمات مجموعه اکسیر همراه بود.

 

تماس با کارخانه و دفترمرکزی داروسازی اکسیر

دفتر مرکزی :  تهران ، کیلومتر 18 جاده مخصوص کرج - خیابان داروپخش - درب شماره 2 - شرکت داروسازی اکسیر 

تلفن :   44992677- 4983395       فکس : 44984695

 

 کارخانه : بروجرد، کیلومتر 2 جاده کمربندی 

تلفن :      49- 42600048 066         فکس : 42606022 066